anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam wysłać towar skoro nie ma przekierowania do wydrukuj etykietę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Pisałem już o tym, ale cisza, a nie wiem jak dostać się do gadanego z pracownikiem Allegro, ponieważ droga do nich jest bardzo zawiła! Kupujący zapłacił mi za towar z opcją paczkomat inpost, niestety w potwierdzeniu zapłaty nie ma, jak zwykle bywało pod dymkiem czatuj, pobierz etykietę!  Więc jak ja do licha mam pobrać. Do tej pory wszystko było ok, to jest pierwszy raz... Dziękuję za wszelką pomoc w tej sprawie.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@Abraqstern ale nie we wszystkich aukcjach masz paczkomat, może kupujący wybrał aukcję gdzie masz polecony ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Kupujący wybrał paczkomat.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Abraqstern O które zamówienie chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Zamówienie od [edycja] z dnia 30 Mar. 2021, 22:25

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Abraqstern Piszesz o linku potwierdzeniu zapłaty, więc nie wiem czy postępujesz zgodnie z tą instrukcją. Spróbuj nadać przesyłkę w sposób opisany w Pomocy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Do tej pory wszystko było ok. Problem zniknie gdy zrezygnuje z paczkomatu.

oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Droga Pani Moderator, postępuję według tej instrukcji odkąd tylko sprzedaje na Allegro, i dodam po raz kolejny, wszystko było ok, aż do tego przypadku! To nie jest mój PIERWSZY raz, wysłałem sporo paczek przez paczkomat, kiedy klient zapłacił, wchodziłem na UTWÓRZ ETYKIETĘ  i krok po kroku aż do wydrukowania i naklejenia na przesyłkę. Teraz niestety nie mam pod dymkiem czatuj, przekierowania na UTWÓRZ ETYKIETĘ,  więc jak mam ją utworzyć? A to tej pory utworzyłem już sporo etykiet. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Abraqstern Zgłosiłam tę sprawę do osób odpowiadających w Allegro za obszar wysyłek i dostałam informację, że przyczyną problemu jest wybrana forma dostawy.

Abyś mógł nadać przesyłkę z poziomu Allegro Lokalnie, powinna zostać wybrana metoda dostawy "Allegro Paczkomaty InPost". Natomiast tu Kupujący wybrał  "Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata". Jest to również wysyłka do paczkomatu, ale rozliczana według cennika InPost i nie ma możliwości jej wygenerowania z poziomu Allegro. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów