anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak mogę zmienić wystawioną ocenę? wpisałem po jednej gwiazdce, a chciałem dać komplet,

jaksa222
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:98572120 uczciwy człowiek, propozycję korupcyjne zgłasza, choćby do Allegro, jeżeli przyjmujesz taką propozycję tzn., że zgadzasz się na fałszowanie systemu komentarzy. Jeżeli sprzedawca przyśle mi wadliwy produkt, to mu zwrócę ten produkt, bo wadliwy mi niepotrzebny i żadna rekompensata tego nie zmieni, produkt dalej będzie wadliwy. Natomiast obniżenie ceny w ramach reklamacji jest zupełnie czymś innym (to akurat jest usankcjonowane prawnie), niż usunięcie komentarza w zamian za rekompensatę.

 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@xyz96 - w swoich bzdurnych wypowiedziach wyprzedasz już samego siebie. Kompletnie nie potrafię zrozumieć, od czego zależy Twoje stanowisko - od fazy księżyca, temperatury, pogody, czy od czegoś innego jeszcze.

"Pamiętaj, że nie masz obowiązku zmiany komentarza, o ile jest zgodny z prawdą" - czyli w/g Ciebie teraz kupujący ma obowiązek zmienić komentarz, jeśli jest on niezgodny z prawdą? Jak to się ma do iluś tam innych Twoich wypowiedzi? Dodatkowo - nadal nie czytasz ze zrozumieniem informacji w wątkach (to chyba Twój stały problem).

Przecież kupujący wyraźnie napisał, że chodzi mu o zmianę oceny transakcji (wystawione gwiazdki), a nie o komentarz. I wyraźnie napisał, że chciał dać komplet.

@@xyz9 - proszę tak na przyszłość, przeczytaj post ze zrozumieniem , zanim coś napiszesz.Wszyscy tu wiedzą, że brak Ci jakiejkolwiek praktyki i doświadczenia, ale jakieś minimalne zrozumienie pisanego słowa byłoby wskazane.

Tak z 20 lat praktyki napiszę: kupującym często zdarza się obciąć gwiazdki, szczególnie jeśli korzysta się z telefonu. Sprzedawca potem wysyła prośby do kupującego o wyjaśnienie i oceny są sprostowane lub usuwane.

@jaksa222 - jak nie dasz rady załatwić sprawy przez link wskazany Ci przez xyz96  - to napisz do sprzedającego. Ten wyśle Ci prośbę o anulowanie oceny sprzedaży.

Pozdrawiam.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@maxr01 

W swoich bzdurnych i śmiesznych komentarzach doklejanych do moich postów przechodzisz już samego siebie. Jesteś tu znany z rzucania kłód po mnogi kupującym i z dopisywania głupot do moich wypowiedzi, a niemal wszystkie ci się nie podobają, bo jesteś sprzedawcą. Tutaj nie atakujemy innych dyskutantów, tylko odnosimy się problemu autora wątku.

Nie, według mnie kupujący nie ma obowiązku zmienić komentarza niezgodnego z prawdą, tylko według regulaminu jego komentarz powinien być zgodny z rzeczywistym przebiegiem transakcji. I nie dziel włosa na czworo – komentarz czy gwiazdki,  razem czy osobno, to ocena transakcji i o to chodzi, a nie o szukanie dziury w całym, który element akurat kupujący chce zmienić. Gdyby chciał zaniżyć, to byś atakował jego, gdy chce podwyższyć, to atakujesz mnie. I guzik mnie obchodzi, co tu wszyscy widzą i myślą na temat mojej praktyki lub jej braku, ja też sporo widzę.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

 Trochę logicznego myślenia tu widać że kupujący ewidentnie się pomylił i nie z tej strony kliknął na gwiazdki .Sam tak miałem parę razy nawet z dopiskiem "super transakcja ,polecam" . 

oznacz moderatorów