anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać paczkę z Allegro paczkomaty?

WhiteRabbitAK
#1 Nowicjusz#

Witam,

Sprzedałam swoją pierwszą rzecz na Allegro i tu pytanie, jak nadać paczkę? Gdzie wygenerować etykietę? Czy ja mam to zrobić we własnym zakresie, czy znajdę gdzieś możliwość wysyłki z Allegro, tak jak ma to mejsce np. na **piiip**. Kupujący kupuje przedmiot, opłaca przesyłkę **piiip**, **piiip** wysyła mi etykietę i sprawa załatwiona. Czy Allegro też tak działa? Czy niestety wysyłka i etykieta leży po mojej stronie? Dodam, że przy wyborze cennika wysyłki, podane są kwoty, które przekonana byłam, że są związane z zawartą umową między Allegro a Inpost (np.) i za tą kwotę wyślę towar. Jednorazowa przesyłka, którą mam nadać indywidualnie jest o wiele droższa niż ta, z automatycznego cennika. Nie jestem Smart, nie spełniłam jeszcze warunków. To moja pierwsza wysyłka.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Na lokalnym tylko do paczkomatów możesz pobrać etykietę. Na głównym łączysz konto z menedżerem inpost (pamiętaj przy tym wyłączyć blokowanie wyskakujących okienek). I inposty możesz stamtąd wysyłać, także kuriera i minikuriera. Wszystko inne chyba jest z umowami ale nie wiem dokładnie to już firmy muszą wytłumaczyć.

oznacz moderatorów

WhiteRabbitAK
#1 Nowicjusz#

Gdzie znajdę menedżer Inpost? Nie wiem gdzie szukać.

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@WhiteRabbitAK zacznijmy czy to była sprzedaż na allegro czy allegro lokalnie ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

WhiteRabbitAK
#1 Nowicjusz#

Na Allegro. Nie lokalnie. Wybrana wysyłka do paczkomatu InPost. Nie wiem gdzie szukać Menagera Inpost.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WhiteRabbitAK Sprawdź tutaj jak nadać paczkę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów