anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadac paczkę z allegro loklanie?

gsyART
#11 Animator#

Jak na koncie firmowym nadać paczkę na allegro lokalnie do paczkomatu?

nigdzie w menadżerze inpsot nie widzę takiej opcji a jakbym chciał klasycznie to nalicza 21zł za paczkomat a na allegroloklanie koszt wysyłki wyliczyło na 12.99, jak nadać w tej cenie?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

br.
#21 Demiurg#

@gsyART  Musisz powiązać konto Inpost z kontem Allegro, jest taka opcja bodajże w Menadżerze.

Potem nadajesz paczkę z konta Allegro.

oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#
mam powiązane ale tam nie ma wysyłek z loklanie, są tylko z głównego allegro
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

No tak, już pół roku temu chwalili się że  wysyłki z Lokalne działają.  I dalej problemy.

Może moderacja pomoże? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

Znajdź właściwe zamówienie i kliknij [przygotuj paczkę do nadania].

 

tylko, że nie ma tam takiej opcji jak "przygotuj paczkę do nadania"

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Ale czy płatność jest zakończona?  Może  wcale sprzedazy nie było.  Jest mnóstwo przekrętów na lokalne, więc  sprawdź najpierw czy pieniądze wpłynęły.

oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

no tak zakończone i opłacone, chyba problem jest z tym, że sprzedaję na koncie firmowym przez co muszę nadać klasycznie i zapłacić 21zł zamaist 12.99 które allegro domyślnie przypisało do wysyłki

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Wiadomo,  wyższa opłata, wyższa prowizja dla allegro,  tak trzymać a wkrótce przestanie się wszystkim opłacać.

Wstrzymaj się jeszcze, i tak dzisiaj nie wyślesz, a może ktoś mądry coś doradzi.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gsyART jak udostępniłeś Allegro paczkomat to wygenerujesz paczkę z poziomu konta ( tu musisz nadać w paczkomacie tych paczek nie zabierze kurier ) nie ma możliwości importować paczek z Lokalnie do menadżera 😞 jak udostępniłeś normalny paczkomat za 12,99 zł to pozostanie Ci nadać standardowo 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

no właśnie standardowy ponieważ konta firmowe nie mają opcji "allegro paczkomaty inpost" dopiero teraz to zauważyłem, że przypisało jakoś z d.py opcję dostawy,

 

no nic, zaoszczędziłem na prowizji, zapałcę nią koszt dostawy...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gsyART jak nie masz umowy z inpostem to wychodzą drogo paczki, sam testuje sprzedaż firmową na Lokalnie i fakt jest problem z nadaniami bo nie ma żadnej integracji 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

jedynie można to traktować jako fajną opcję promocji, wyróżnienie na 30 dni za 1zł

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gsyART da się, musisz se to skalkulować, na pewno nie ma możliwości dać Allegro Paczkomaty InPost za 8,99 zł bo przy firmowym nie ma tego dostępnego, więc ja dałem zwykły paczkomat + kuriera według umowy jakie mam stawki i mi się spina 🙂

Jak masz drogie paczkomaty to sprawdź innych przewoźników, kurier lub poczta i będzie wszystko grało 🙂

Lub ustaw większą kwotę na paczkomat ale wątpię żeby ktoś dał 21 za paczkomat 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gsyART innym rozwiązaniem było by otworzyć prywatne konto i z niego prowadzić sprzedaż na allegro lokalnie i mieć paczkomaty za 8,99 zł tyle że trzeba by było latać do paczkomatu z nadaniem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@gsyART  Z promocjami, wyróżnieniami to lepiej na Allegro uważaj,  potrafią się automatycznie wznawiać, a to już przestaje być fajne.  Trzeba bardzo uważać, sprawdzać opcje, ustawienia.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@br. Na allegro lokalnie wyróżnienia się automatycznie nie wznawiają, tak jak na zwykłym allegro. Tam jest akurat normalnie i uczciwie, zaznaczy się wyróżnienie na 10 lub 30 dni to jest 10 lub 30 dni 🙂

oznacz moderatorów