anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak naliczana jest prowizja??

RPTradeGr
#7 Wielbiciel#

Czemu za dostawę DPD, ktura nam kosztuję 19,63 zł prowizija naliczona 11,99zł??

Gdzie mozna dostać dokladną informacie o prowijch dla mego konta, czyli za CO i ILE ja place.

Bo sumy prowizji którę naliczone nie zrozumiale dla mnie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@RPTradeGr Informację o prowizjach masz tu; https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4

oznacz moderatorów

RPTradeGr
#7 Wielbiciel#

PROSZĘ O SZCZEGÓŁOWE WYJASNIENIE LUB KONTAKT Z ODPOWIEDNIĄ OSOBĄ DLACZEGO naliczono w ramach prowizji przesyłki dpd po 11,99 w ilości 4 , oraz dlaczego od jednej sprzedaży są naliczane dwie prowizje - za wyróżnioną i za sprzedaż z osobna.

Jak mam ograniczyć koszty związane z naliczaniem tak wysokich i podwójnych prowizji?

Pozdrawiam Natalia RP TRADE GROUP

 
 
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RPTradeGr Zgodnie z informacjami dostępnymi w regulaminie dotyczącymi opłat i prowizji, który wskazał powyżej @xyz96, opłata 11,99 zł to opłata brutto za dostawę  Allegro Kurier DPD. Natomiast jeśli chodzi o prowizję od ofert wyróżnionych to w tym samym dokumencie, w punkcie  w części IV, pkt. 8 znajdziesz informację:

"8. Dla Ofert z opcjami dodatkowymi (...):

W przypadku Kont Firma "Wyróżnienie", „Wyróżnienie elastyczne” i "Pakiet Wyróżnienie + Pogrubienie + Podświetlenie" naliczana jest dodatkowa prowizja w wysokości 0,75 wartości obowiązującej prowizji w danej kategorii."

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RPTradeGr masz źle ustawiony cennik skoro nadajesz sam za 19,63 zł to zmień z allegro DPD na kurier DPD bez allegro bo teraz mimo że nadajesz i płacisz za paczki bezpośrednio to allegro dolicza Ci za nadanie 11,99 zł 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów