anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak poprawnie ustawić cennik różnych dostaw ?

Nattta
#7 Wielbiciel#

Witam.

Mam problem z ustawieniem cennika dostaw. Chodzi mi o to aby system rozbijał na przesyłki w momencie gdy klient kupuje produkt z cennika z ilością 1 i produkt z cennika z ilością max 20.Do tej pory miałam ustawioną opcję gdy klient płaci najdroższą dostawę i system nie rozbijał na dwie przesyłki. Po ustawieniu sumowania przesyłek system zaczął tworzyć osobne przesyłki np. 3 mimo iż ilość max nie została przekroczona tylko z tej racji że były różne cenniki w ofertach....

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Nattta nie da się tak 😞 albo osobno 1,2,3 itp sztuki w paczce, albo sumuje albo najdroższą 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Nattta Ustaw łącznie według najdroższej dostawy, ale zmniejsz maksymalną ilość w paczce. Przy małych  zamówieniach będziesz wysłał w jednej przesyłce, przy większych system będzie rozbijał na kilka paczek.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nattta jedyne wyjście z tej sytuacji to ustawienie innej formy przesyłki dla produktu , którego nie możesz połaczyć w przesyłce z innymi produktami .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Nattta skonsultowałam Twoją sprawę. Otrzymałam odpowiedź, że dzieje się tak dlatego, że masz różne cenniki. W tej sytuacji możesz jedynie ustawić jeden cennik do ofert, ponieważ gdy cenniki są różne działa algorytm. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria rozumiem problem. W takim przypadku poradziłabym to, co Ty we wcześniejszej wypowiedzi, czyli ustawienie innej formy przesyłki dla produktu z pierwszego przykładu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów