anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozpoznać wpłatę na konto z dpd smart pobranie

abaczesci
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry ,mam problem z rozpoznaniem wpłat na konto bankowe z dpd smart pobranie ,tak to wygląda wysyłam paczkę allegro dpd smart pobranie ,po dostarczeniu paczki  dostaję pieniądze od Allegro na konto bankowe lecz widzę tylko kwotę i ten tytuł :

Wysylam z Allegro - zwrot za przesylki pobraniowe MerchantID 75422127

w tym wypadku jest to kwota 162,98 zł jest ona sumą za przynajmniej dwie paczki ,

nie ma do niej przypisanej nazwiska lub numeru po którym mógłbym dojść za jaką paczkę są te pieniądze ,nr na końcu 75422127 jest taki sam do każdego przelewu i prowadzi do nikąd ,czy ktoś ze społeczności ma podobny problem i jak można go rozwiązać ,na ta chwilę nie mogę kontrolować wpłat za paczki ,pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@abaczesci Napisz przez ten formularz, żeby uzyskać zestawienie przesyłek. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AleGarage
#7 Wielbiciel#

Co jest powodem żeby w tytułem wpłaty nie wskoczył nick allegro lub nr przesyłki tak jak u innych przewoźników .Generuje to problem weryfikacji uznań oraz stratę czasu na formularze i inne nikomu niepotrzebne  działania . Powinno się to jak najszybciej naprawić

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AleGarage wypłaty za przesyłki pobraniowe są przekazywane przez przewoźnika i jest to jedne przelew, w którym są wpłaty za pobraniem od różnych kupujących, najprawdopodobniej dlatego nie wskakuje tam nick Allegro czy numer przesyłki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów