anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozwiązać problem z połączeniem Allegro i Inpost?

Idź do rozwiązania
johnka72
#7 Wielbiciel#

Po zalogowaniu do Menadżera paczek na stronie Inpost pojawia się komunikat "trwa uzyskiwanie dostępu, upewnij się, że twoje konto jest połączone z Allegro"

Ktoś dziś też to ma?

10 ODPOWIEDZI 10

Odp.: Znów problemy z połączeniem Allegro i Inpost

Idź do rozwiązania
xyz96
#21 Demiurg#

Podobno pomaga rozłączenie i ponowne połączenie.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Znów problemy z połączeniem Allegro i Inpost

Idź do rozwiązania
johnka72
#7 Wielbiciel#

Dzięki, dokładnie tak. Na stronie Inpost najlepiej kliknąć zakładkę "Allegro" a tam w opcję "ponów połączenie"

Odpowiedz
Ładowanie...

Jak połączyć konto InPost na stronie Allegro?

Idź do rozwiązania
krzysztof_bartuz
#8 Zapaleniec#

Po próbie wygenerowania naklejki na przesyłkę InPost otrzymałem taki komunikat: "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!"

Rady były typu: zmień przeglądarkę, wyczyść pliki z przeglądarki ... Niestety nic nie pomogło i nadal nie mogę wygenerować naklejek.

Czy ktoś mógłby mnie poprowadzić krok po kroku lub po prostu wskazać miejsce gdzie mogę to zrobić - czyli połączyć na stronie Allegro konto InPost?

Sprawa pilna, nawet bardzo pilna ...

Pozdrawiam

Krzysiek

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Jak połączyć konto InPost na stronie Allegro?

Idź do rozwiązania
Knowhere
#21 Demiurg#

@krzysztof_bartuz Przede wszystkim odblokuj popup-y (wyskakujące okienka) w przeglądarce, bo prawdopodobnie to jest przyczyną.

Idź do rozwiązania
xyz96
#21 Demiurg#
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
la_nika
Moderator
Moderator

@krzysztof_bartuz czy udało się rozwiązać problem?
Aby połączyć konto Allegro i Managera InPost należy: upewić się, że jesteśmy zalogowani na odpowiednim koncie, następnie wejść w zakładkę Allegro > Import Allegro InPost > Zarządzanie kontami. Czy jest tam jakieś powiązanie?
Jeżeli tak, a mimo to nie działa spróbuj proszę wejść w Powiązane aplikacje (na koncie Allegro) odłączyć powiązanie z InPostem, odświeżyć stronę, przejść do Managera Przesyłek i jeszcze raz powiązać konto Allegro z Managerem Przesyłek. Poproszę o informację jeżeli to nie pomoże, jak nadajesz przesyłkę, jakie po kolei wykonujesz kroki. 

Monika
   Moderator

Ładowanie...

Idź do rozwiązania
krzysztof_bartuz
#8 Zapaleniec#

Witam.

Niestety nic nie pomaga.

Kroki, które wykonuję to:

Wchodzę na:

1. Sprzedaż.

2. Zamówienia od kupujących

3. Na konkretnym zamówieniu: Akcje

4. Nadaj paczkę Allegro InPost

5. Przekierowuje mnie na: https://manager.paczkomaty.pl/

6. Wchodzę w zakładkę: Allegro

7. Następnie w: Import Allegro InPost

Tu pojawia się niezmiennie komunikat: krzysztof_bartuz - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Wcześniej wyczyściłem pliki w przeglądarce oraz pliki cookies.

Sprawdziłem również, że nie są blokowane  popup-y .

Na stronie Allegro nie mam powiązania z InPostem.

Jednak na stronie InPostu nie wiem gdzie miałbym dołączyć konto Allegro. To chyba tu jest zlokalizowany mój problem - PROSZĘ O POMOC.

Muszę nadać dwie "darmowe" przysyłki ze Smartem. Jak nie ogarnę tematu, to będę musiał do każdej dołożyć ponad 12 złotych.

Pozdrawiam 

Krzysiek

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
krzysztof_bartuz
#8 Zapaleniec#

MAM!

Udało mi się!

Dzięki za pomoc!

Pozdrawiam.

Krzysiek

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
OxinailsShop
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, co to znacie popup_y? Nie mogę połączyć allegro + in post 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
la_nika
Moderator
Moderator

@OxinailsShop popup_y to wyskakujące okienka. Twoja przeglądarka może je  blokować i wtedy pojawia się problem z zaakceptowaniem powiązania kont Allegro i InPost. Dlatego sprawdź proszę w Firefoxie czy nie masz takiej opcji, aby to zrobić wejdź w menu, wybierz "opcje" następnie "prywatność i bezpieczeństwo" zjedź prawie na sam dół strony i albo odznacz blokowanie albo dodaj jako wyjątek stronę Managera Przesyłek.
Jeśli to nie pomoże  spróbuj proszę zastasować radę @mdrogeria z innego wątku: w Mangerze Przesyłek wejdź w "Import z allegro" > zarządzanie kontami > trójkącik przy nicku > powiąż ponownie. Dalej intuicyjnie, wyloguj się i po kilku minutach zaloguj ponownie. Daj proszę znać czy to pomogło? 

Monika
   Moderator

Ładowanie...