anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak stworzyć nowy produkt w katalogu Allegro?

telkom_info_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, wystawiam aukcje w kategorii motoryzacja. Automatycznie aukcja jest łączona z produktem. Jednak nie jest to produkt, który oferuję. Prawidłowego nie ma. 

Jak dodać produkt do katalogu? Nie znalazłem takiej opcji....

Co za geniusz wymyślił automatyczne łączenie ofert z produktem nie dodając opcji dodawania swojego produktu???

MISZCZ

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@telkom_info_pl jeśli przedmiotu, który chcesz wystawić nie ma w katalogu, możesz utworzyć nowy podczas wystawiania oferty. Aby to zrobić wypełnij wszystkie parametry w sekcji Podstawowe parametry. 
Możesz też utworzyć nowy produkt podczas edycji oferty. Aby to zrobić wejdź proszę w edycję oferty - wypełnij wszystkie parametry w sekcji Parametry podstawowe.
W obu przypadkach (tworzenia przedmiotu podczas wystawiania lub edycji oferty) Na podstawie sekcji "podstawowe parametry" spróbujemy utworzyć nowy produkt. O tym, czy udało się stworzyć produkt i dodać ofertę do akcji poinformujemy cię na stronie z potwierdzeniem edycji lub wystawienia oferty.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

telkom_info_pl
#7 Wielbiciel#

Niestety po wypełnieniu parametrów oferta jest automatycznie podpinana pod inny produkt. To o czym piszesz nie za bardzo chyba działa.... Bo jest różnica między mapami a oprogramowaniem systemu multimedialnego..... 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@telkom_info_pl jeśli oferta jest łączona z innym produktem na podstawie wpisanych przez Ciebie parametrów możesz zgłosić błąd w produkcie.
Możesz to zrobić: na karcie produktu, gdy wybierasz go z Katalogu,  w formularzu wystawiania, gdy wystawiasz lub edytujesz ofertę lub w zakładce Mój asortyment, gdy wybierzesz szczegóły produktu i klikniesz [zgłoś błąd w katalogu].
Zajmiemy się Twoim zgłoszeniem w ciągu dwóch dni roboczych. Jego status sprawdzisz w zakładce Zgłoszenia zmian.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Goldkinder
#1 Nowicjusz#

Witam, ja - jak pewnie większość - mam ten sam problem. Wprowadzając nowy produkt oraz firmę produkującą tenże, jestem skazany na produkty już istniejące. Dalej dzieje się dokładnie to samo jak napisał #7 Wielbiciel#. Możliwość tworzenia nowych produktów została przez Serwis Allegro "zamrożona". Nowe firmy i produkty powstają cały czas. A Pani odpowiedź nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. A jeśli ma, to jest to rzeczywistość alternatywna. Proszę - dajcie pracować - nie pomagajcie. Pomagając tylko przeszkadzacie, choć zapewne w dobrej intencji. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

emerald_1234
#1 Nowicjusz#

Witam. Po prostu genialne !!! tworzenie produktu - katalogi produktu etc to jest horror. Po co to komu pytam No ale im więcej namieszać tym sprzedawcom  ......pod górę. No ale tak chyba ktoś założył

oznacz moderatorów

DIAMOND-POINT
#7 Wielbiciel#

2 dni to za duzo czasu na wprowadzanie w bład klientów. kiedy macie zamair zmiec to? wymagacie od nas "sprzedajacych" a sami gracie niejasno, to kpina

oznacz moderatorów

DIAMOND-POINT
#7 Wielbiciel#

nie prawda, to nic nie daje.

oznacz moderatorów

viva134
#7 Wielbiciel#

Witajcie.

Czy coś się zmieniło w kwestii dodawania NOWEGO produktu ?

 

Obecnie NIE ma opcji tworzenia nowego produktu, jedynie allegro "SPRÓBUJE" stworzyć nowy produkt... to znaczy że uda się, albo nie...

oznacz moderatorów

ARTEM017
#1 Nowicjusz#

Wprowadzam nowy produkt z nowym kodem EAN i na siłę chcenie mnie łączyć z innym kodem ???

Jak jest nowy kod to jest chyba nowy produkt ???

Jak mam wystawić nową aukcje ???? 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ARTEM017 Widzę, że prowadzisz już w tej sprawie korespondencję z naszym doradcom. Numer sprawy to 40731655. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Zaprawiamypl
#7 Wielbiciel#

Witam, również nie mogę utworzyć nowego produktu. Wprowadzam kapturki termokurczliwe firmy Ares a podpina mi ciągle pod np. Deptana. To jest konkurencyjna firma i wprowadzanie klienta w bład. Podobnie z gramaturą, w tytule i opisie jest 200g a podpina mnie pod 50g. Nie jestem w stanie utworzyć nowego produktu.

oznacz moderatorów

viva134
#7 Wielbiciel#

A tak w ogóle to ten tzw. "produkt" to czym jest właściwie? Wiem, istnieją definicje czym jest, ale w mojej opinii to się nie sprawdza, miał być pomocą w zakupach i pewnym standaryzowaniem ( i może w pewnych przypadkach nawet tak jest) ale w wielu przypadkach "produkt" tylko ( jawnie, bądź pół-jawnie) wprowadza Kupującego w błąd...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Zaprawiamypl Czy Twoje produkty posiadają unikalny kod EAN? Dodaj proszę zrzut ekranu z momentu sugestii łączenia przez system Twojej oferty z niewłaściwym produktem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Zaprawiamypl
#7 Wielbiciel#

1000031553.jpg

oznacz moderatorów

Zaprawiamypl
#7 Wielbiciel#

1000031563.jpg

oznacz moderatorów

Zaprawiamypl
#7 Wielbiciel#

to tylko dwa przykłady

 

oznacz moderatorów