anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak udowodnić że tylko ja mam dostęp do konta allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

Witam jak można udowodnić allegro że sam mam dostęp do swojego konta? Allegro zablokowało mi konto ponieważ niby ktoś inny ma do niego dostęp. Gdzie nie mam możliwości udowodnienia że tak nie jest. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
80 ODPOWIEDZI 80
Knowhere
#21 Demiurg#

@dawal50 Dobra, kończę dyskusję, bo widzę że dyskutuję z niewolnikiem.
Pytałem o Twoje prywatne zdanie, a nie o to jaki VAT masz płacić, a Ty dalej swoje.

Ani towar, ani usługa - bon uprawniający do odbioru jednego lub drugiego.

Klucze może i nie mają daty (za to mają blokady regionalne😏), ale karty podarunkowe i tzw. zdrapki owszem.

Tak, przegrałem, Ty wygrałeś - leć na miasto ze sztandarami, pobiegaj trochę, pochwal się. Kto wie, może nawet dostaniesz za to order z kartofla.

EOT

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@Knowhere z pewnością płacąc podatki nie jesteś niewolnikiem, tylko ja nim jestem.

Moim zdaniem nic nie powinienem płacić, tylko jakie ma znaczenie moje zdanie? Nie chowaj się za niewolnictwem tylko udowodnij że nie mam racji. Nie udowodnisz bo nie masz ani wiedzy, ani racji, a się wypowiadasz.

Nie ma w prawie takiego czegoś jak "ani towar, ani usługa", albo coś jest towarem albo usługą.

Smutne że po swojej porażce nie potrafisz przyznać racji laughing

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@Knowhere nie zastanowiło Cię dlaczego w kategorii karty podarunkowe netflix jest tylko jedna  firma MUVE? Czyżby miała osobna umowę z allegro? Ten link który wkleiłeś tylko udowadnia że mam rację, że nie można sprzedawać na allegro nic od netflixa jak nie ma się odrębnej umowy z allegro. Inaczej by było więcej ofert?

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@Knowhere poza tym 

"Oferowanie dostępu i usług związanych z oglądaniem"

czytaj dokładniej

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@Waszek7145 po co ktoś miałby w ogłoszeniu tłumaczyć się do czego mu będzie tylko potrzebny telefon? I akurat kupiłeś od człowieka który miał zablokowane konto? Po co? Ta historia jest dziwna i mocno naciągana, jakbyś szukał alibi na wcześniejsze występki

oznacz moderatorów
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

@dawal50

Moje występki? Żadnych alibi nie potrzebuje. Tłumaczyć się też nie muszę.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Waszek7145, a jednak cały czas się tłumaczysz i próbujesz udowodnić, że ty to nie ty.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Waszek7145   Tłumaczysz z uporem że JA  i  tylko JA  mam dostęp do konta. A Ja  to znaczy kto?  Jeżeli masz wiecej  loginów  to  mimo że  ta sama osoba,  to  z punktu widzenia Allegro, a również z punktu widzenia każdego z nas  to  kilkoro  róznych uzytkowników.

Więc przyznaj się do posiadania innych kont, bo Allegro  o tym wie.

Oczywiście inne konta można mieć pod warunkiem że  żadne  z nich nie jest podpadnięte i zablokowane, bo  wkrótce te pozostałe  też zostaną zablokowanie mimo  że podobno są niewinne.

oznacz moderatorów
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

@br.

Nie mam żadnych innych loginów i żadnych innych kont. 

oznacz moderatorów
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

Ludzie mam 45 lat. Ogłoszenie dodałem takie jakie chciałem dodać, a nie takie jak ktoś mi podyktował

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Waszek7145 Widać, że masz 45 lat po sposobie w jaki opisujesz sprawę - a jest on mało techniczny, przez co dość ciężko się połapać o co chodzi i co się wydarzyło. Przynajmniej mi.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, chodzi o to, że gościowi szkoda było kasy na nowy telefon i zaliczył wtopę🙃

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@konto zamknięte   Chyba szukał wtopy, przynajmniej tak to wygląda.  Albo przewidywał wtopę  a telefon kupił na alibi.  Ale i tak to bez  sensu.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@br., Gang Olsena?🤣

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Eee  tam  Egon  to on chyba nie jest, chociaż jeszcze wszystko przed nim.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@br., musi popracować nad logiką, wszyscy myslą, że zidentyfikować można ich tylko przez IP. Przeczytaj, co napisał m.sniezek i wyciągnij wnioski. Powinien to przeczytać każdy, kto myśli, że okpi dział bezpieczeństwa Allegro.🙂

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

IP  to  tylko jeden z warunków sprawdzenia użytkowników.  Jakie było moje  zdziwienie  gdy  nawet  po zaktualizowaniu się firefoxa  bank  żazyczył sobie potwierdzenia  zaufanego użytkownika.

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

Sprawa raczej rozwiązana, nie można sprzedawać nic od netflixa

oznacz moderatorów
Waszek7145
#8 Zapaleniec#

Można sprzedać karty od Netflix. Też otrzymałem taką informację na czacie allegro. 

Następnie chciałbym napomnieć że żadnego alibi nie szukam. Ja to Remigiusz Waszkiewicz. Mieszkam w Pińczowie. Urodziłem się w Kielcach. Tyle o mnie. Założyłem działalność gospodarczą będąc na wakacjach. Dwa tygodnie temu złożyłem wpis do CEIDG. 06.08 miałem zacząć już prowadzić działalność gospodarczą. Tak zrobiłem i założyłem konto allegro. Przekształciłem na firmowe w dniu 7.08 ponieważ 7.08 otrzymałem nadany numer NIP. 

 

Widoczne allegro lepiej wie ode mnie kim jestem i co mam w planach. Skoro na samym początku muszę ponieść klęskę to okey. Przyjmę ją z honorem. A allegro poleci też. Bo właśnie jestem po rozmowie z radcą prawnym i tak tego nie zostawię

oznacz moderatorów
BigAndHappy
#9 Pomysłodawca#

Zawsze chciałem poznać tego radcę prawnego, który wszystkim zablokowanym piątek, świątek czy niedziela, w ciągu kilkunastu minut udziela uspokajająco-motywujących porad prawnych na temat ich blokady! Musi zarabiać kokosy. I raczej nie przyjął modelu success fee 🙂

oznacz moderatorów