anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak właściwie działa oferta Allegro paczkomaty inpost?

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Problem zaczął się przez przypadek, przez moją nieuwagę, oferta allegro paczkomaty inpost znalazła się z automatu, ponieważ jest sugerowana jako pierwsza. Jakie było moje zdziwienie, kiedy klient wybrał opcję allegro paczkomaty impost, z tym, że w jego mailu było przekierowanie do " wydrukuj etykietę" kliknąłem i znalazłem się na stronie inpostu, na której czekała mnie gotowa etykieta, wydrukowałem ją, nakleiłem na paczkę i wrzuciłem do skrzynki, która sama mi się otworzyła po zeskanowaniu kodu z etykiety. Wydawało mi się to niezwykle proste, więc jak tylko wróciłem do domu rozszerzyłem ofertę o paczkomat impost. Jakie było moje zdziwienie, kiedy przy kolejnej sprzedaży w majlu od kupującego już nie było przekierowania na "wydrukuj etykiety" tak, jak za pierwszym razem! Chyba czegoś nie rozumiem...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

Abraqstern a klient opłacił trransakcję ?

oznacz moderatorów

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Allegro poinformowało, ze transakcja zakończona.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Wszystko jest w porządku. Dziwi mnie brak przekierowania po zaksięgowaniu kasy. Za pierwszym razem było ok, za drugim i trzecim niestety nie było przekierowania, a bez tego o wiele trudniej i drożej wychodzi z inpostem. Wysyłam przez pocztę, pomimo tego, że miałoby być przez paczkomat. Nie wiem, nie wiem...

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Nic z tego nie łapię, przy pierwszym zamówieniu przez paczkomat było to proste jak drut, w mailu zamawiającego miałem przekierowanie do inpostu na gotową etykietę, a moje zadanie zaczynało i kończyło się na wydrukowaniu etykiety. To jakaś okrężna droga, i niekoniecznie przyjazna tak,  jak poczta polska, która jest niezawodna. Ale dzięki za dobre chęci. 

oznacz moderatorów