anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć strefę okazji?

gsm-mania0
#8 Zapaleniec#

Tak jak w temacie, jak pozbyć się strefy okazji? Wiem że nie da się tak po prostu wyłączyć, ale czy nie wystarczy ich zamknąć żeby opłaty codzienne się nie naliczały? Potem wystawię podobną aukcję i tyle.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@gsm-mania0 Warto poczytać ten wątek do którego podała link mdrogeria.

oznacz moderatorów

gsm-mania0
#8 Zapaleniec#

Napisałem do allegro, zamknęli aukcje. Za niewiedzę się płaci 😄 Ale jest to naprawdę mało intuicyjne i czytelne.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

gsm-mania0 Zawsze przeczytaj 2 razy zanim zdecydujesz się na krok , szczególnie na allegro .🤔

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@gsm-mania0  a co pisali w regulaminie !

oznacz moderatorów

gsm-mania0
#8 Zapaleniec#

Moja głupota, ale myślę że jest to na tyle mało intuicyjnie zrobione i opisane, że będzie jakaś możliwosć cofnięcia tego.

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@gsm-mania0 Przypomnę w skrócie najważniejsze informacje:

  • oznaczenie Strefa Okazji w ofercie to umowa na czas nieokreślony
  • nie można wyłączyć samego oznaczenia Strefa Okazji w ofercie
  • nie możesz zakończyć oferty przed upływem 30 dni - naliczą Ci 50zł brutto
  • zgłaszając ofertę do Strefy Okazji musisz liczyć się z tym, że wznawiając zakończoną ofertę (przykładowo po wyprzedaniu ilości), zostanie ona automatycznie zgłoszona do Strefy Okazji
  • nie zachowasz statystyk zakończonej oferty ze Strefy Okazji - musisz skorzystać z opcji Wystaw Podobną, jeżeli chcesz wystawić ten sam produkt bez oznaczenia

Nie pamiętam tylko jak to wygląda w przypadku, kiedy pracownik Allegro zamknie Twoją ofertę, takie zamknięcie trochę inaczej wpływa na ofertę

oznacz moderatorów