anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wygenerować etykietę format A6 w Allegro kurier DPD bo cały czas mi generuje w formacie A4 ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Shoppermax
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Shoppermax  a na jakiej drukarce drukujesz? Może musisz zmienić ustawienia drukowania?

oznacz moderatorów
Shoppermax
#1 Nowicjusz#

Ja nie drukuję tylko potrzebuje wygenerować etykietę format A6   żeby wysłać do hurtowni , korzystam z opcji wysłania Kurierem przez Allegro ale na sam koniec generuje mi się etykieta w formacie A4 i nie wiem jak zmienić na A6.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

a nie masz opcji wyboru A4 / A6

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shoppermax w Wysyłam z Allegro wejdź proszę w zakładkę Ustawienia z menu po lewej stronie wybierz "Drukowanie" tam możesz zmienić format, potwierdź wybór klikając "zapisz". Nowe ustawienia będą widoczne tylko dla nowych etykiet. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
VistulaFoods
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
Zrobiłem tak, jak Pani pisała i nadal otrzymuję a4 zamiast a6, co jeszcze powinienem zmienić?
Dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VistulaFoods dzień dobry! Czy tutaj masz wciąż zaznaczone A6? Sprawdziłam to przed chwilą ponownie i udało mi się zmienić format wydruku na A6. Zwróc proszę uwagę, że zastosowane zmiany będą widoczne tylko dla nowo zamówionych przesyłek, z wyjątkiem zmian formatu papieru dla plików PDF. 
Ta zmiana nie dotyczy przesyłek Poczty Polskiej, w tym przypadku zmianę ustawień należy dokonać w Elektronicznym Nadawcy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
VistulaFoods
#7 Wielbiciel#

Tak, na ustawieniach mam jak na pierwszym zdjęciu, ale drukuje jak na drugim zdjęciu. 

Wczoraj dokonałem zmian i wszystkie nowe zamówienia z allegro DPD z dzisiaj są drukowane tak jak wspomniałem wcześniej. Używam nowego formularz nadawczy.

Bez tytułu1p.pngBez tytułu.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VistulaFoods @NarzrIe dziękuję za Wasze zgłoszenia! Przekazałam je do zespołu Wysyłam z Allegro. Gdy tylko otrzymam informację w tej sprawie, wrócę z nimi tutaj. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Follygraph
#8 Zapaleniec#

U nas to samo, odkąd wprowadzono nową wersję Wysyłam z Allegro.

oznacz moderatorów
NarzrIe
#8 Zapaleniec#

Nie dotyczy to nowej wersji modelu wysyłki

oznacz moderatorów
NarzrIe
#8 Zapaleniec#

My również napotkaliśmy ten problem

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NarzrIe @Follygraph @VistulaFoods wracam z informacjami. Bardzo proszę upewnijcie się, że zmieniacie format etykiet w tym samym miejscu, w którym je nadajecie (tj. jeśli zmieniacie w nowym widoku, zmiana będzie dotyczyła tylko przesyłek nadawanych w nowym widoku i analogicznie dla starego widoku).

Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Poinformuję Was gdy zostanie rozwiązany. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Domodkuchni
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację, przydała się.

miłego wieczoru

Pozdrawiam

Marcin

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

@Shoppermax - wybierz z listy drukarkę EPL.

oznacz moderatorów
Follygraph
#8 Zapaleniec#

W nowej wersji Wysyłam z Allegro mamy ten sam problem. Etykiety są ustawione od początku na drukarkę termiczną: PDF, A6, a i tak generują się na A4...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shoppermax @VistulaFoods @NarzrIe @Follygraph otrzymałam informację, że aby wygenerować etykietę w formacie A6 należy wejść w Zamówienia od kupujących - odnaleźć zamówienie, dla którego etykietę chcecie wydrukować > Szczegóły >sekcja Szczegóły przesyłki > Drukuj etykietę (powinna być możliwość również jej zapisania).
Etykieta w tym miejscu będzie miała format A6 (oczywiście o ile w ustawieniach nowego formularza przed jej wygenerowaniem ustawiliście ten format).

Tak jak pisałam pracujemy nad tym, aby odpowiedni format generował się także w trakcie samego procesu zamawiania, na ostatnim ekranie do pobrania etykiet. Taka poprawka pojawi się w najbliższych dniach.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
navel_pl
#1 Nowicjusz#

Mam niestety nadal ten sam problem. Etykiety, które do tej pory drukowały się na 1/4 strony, teraz generują sie na A4 i nie mam możliwości zmiany na drukarce. 

oznacz moderatorów
Agnesapl
#7 Wielbiciel#

Gdzie zmienię ustawienia w nowym module aby drukować na A6

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agnesapl w tej zakładce. W części wydruk etykiet - Wysyłam z Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów