anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wysłać przesyłkę do żabki

miszmaszdyk
#8 Zapaleniec#

jak mam wysłać przesyłkę do punku żabka nie ma takiej opcji z prawej strony czy jak pójdę na pocztę to czy nadam bez problemu taką przesyłkę , może ktoś wie jaki jest koszt 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

miszmaszdyk tak , wręcz musisz iść na potczę , w żabkach nie ma możliwości nadania tylko UP

oznacz moderatorów

miszmaszdyk
#8 Zapaleniec#

czyli bez problemu nadam nie musze mieć żadnej umowy z pocztą tak jak jest przy kontach firmowych

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

miszmaszdyk Jeśli korzystasz z opcji ,, wysyłam z allegro ,, tak , nadasz bez problemu 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@miszmaszdyk już tłumaczę jak to wygląda. Są dwa rodzaje tej metody dostawy tzn. Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch, które są tylko dla kont firmowych, tak samo jak narzędzie Wysyłam z Allegro oraz Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
@mdrogeria ma konto firmowe, dlatego może nadawać te przesyłki przez Wysyłam z Allegro i przekazywać je na poczcie.
Natomiast sprzedający z kontem zwykłym mogą podpisać umowę z Pocztą Polską i generować etykiety przez Elektronicznego Nadawcę, a paczki nadawać bezpośrednio w punkcie Poczty lub zamówić podjazd kuriera albo skorzystać z usług pośredników (apaczki, sendita, furgonetki czy innych). Tutaj nie możemy wskazać dokładnie, ponieważ ten wybór należy do Ciebie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów