anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zacząć sprzedawać?

Client:101244148
#7 Wielbiciel#

Prowadzę warsztat mam rozne czesci które z jakichś powodów zostały u mnie te sprawne chciałbym sprzedać reszta idzie na złom i moje pytanie jak się za to zabrać co powinienem wiedzieć zanim coś wystawie na sprzedaż 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:101244148  poczytaj pomoc allegro Jak wystawić przedmiot na sprzedaż i pozostałe kategorie związane ze sprzedażą.

 

Możesz też  zapisać się na szkolenie online Mamy dla Ciebie szkolenie online, w którym podpowiadamy, jak wystawiać przedmioty na sprzedaż. Dzięki niemu dowiesz się, jak krok po kroku przygotować ofertę. Zapisz się.

oznacz moderatorów

emila509
#7 Wielbiciel#

"...różne części które z jakichś powodów zostały umnie te sprawne...". Warsztat 🤣

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedając rzeczy używane radzę dokładnie opisywać i fotografować nawet drobne mankamenty aby cię potencjalny klient zbyt subtelnie nie ocenił .Niektórzy zwracają dużą uwagę nawet na ryski czy plamki ,ważny jest dobry i szczegółowy opis .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101244148 oprócz korzystania z kursów Akademii Allegro zachęcam Cię też do pobrania e-booka Mistrzów sprzedaży dostępnego tutaj. Warto też zastanowić się czy wolisz wystawiać przedmioty na Allegro czy Allegro Lokalnie. Tutaj poczytasz o różnicach. Na Allegro Lokalnie jest np. uproszczony formularz wystawiania, jest mniej opcji  promowania, nie ma możliwości zakupów na raty ani systemu ocen i komentarzy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów