anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zasilić konto PAYU do zwrtou?

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Nie mam pieniędzy na PAYU a muszę zrobić zwrot. Wczoraj wydałam dyspozycję zwrotu 62zł przez Allegro Finanse, pomimo braku środków. Czy to prawda, że po 24 godzinach dyspozycja się anuluje, jeżeli nadal nie będę miała pieniędzy na PAYU?

Chcę sama doładować konto, czy mogę to zrobić teraz?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dodam jeszcze, że rabat transakcyjny już dostałam.

Podobno jest opcja pozostawienia pewnej stałej kwoty na PAYU ale jej nie widzę...

W trakcie wydawania dyspozycji zwrotu była opcja zasilenia konta ale z niej nie skorzystałam.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI 

Czy to prawda, że po 24 godzinach dyspozycja się anuluje, jeżeli nadal nie będę miała pieniędzy na PAYU?

Tak

Chcę sama doładować konto, czy mogę to zrobić teraz?

Nie

W trakcie wydawania dyspozycji zwrotu była opcja zasilenia konta ale z niej nie skorzystałam.

Bo to trzeba zrobić przy dyspozycji zwrotu 

Podobno jest opcja pozostawienia pewnej stałej kwoty na PAYU ale jej nie widzę...

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/automatyzacja-zwrotow-rezerwacja-wybranej-kwoty-i-zasilenie-all...

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

W takim razie poczekam, aż na PAYU pojawią się nowe środki i jeszcze raz dam dyspozycję zwrotu 62 zł, ponieważ 24 godziny już minęły.

/Ostatnio większość płatności od kupujących mam na Przelewy 24 :)/

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Chciałabym ,ale nie mogę. W linku nie ma opcji zostawienia kwoty na zwroty. Chyba że ja nie mam uprawnień.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI Masz tam wszystko opisane jak zrobić, oczywiście jeżeli zakup byłby np: na AL to tam musisz kupującemu zwrócić tylko na konto podane przez niego.

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/od-dzis-w-allegro-finanse-zarezerwujesz-wybrana-kwote-na-przysz...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI a masz konto firma ??? jak masz to czytałem że uruchamiają to sukcesywnie i nie wszystkim od razu 😞

Ja jeszcze nie ma dostępniej rezerwacji 😞

Pieniądze zarezerwujecie w zakładce Ustawienia wypłat. Będzie to możliwe tylko dla kont firmowych.

kostas11_0-1655061440722.png

 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów