anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić adres e-mail AllegroGadane ?

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Parę dni temu zmieniłem adres główny w Allegro na inny.

Dzisiaj otrzymałem powiadomienie subskrybowanego tematu z AllegroGadane na stary adres e-mail.

W jaki sposób zaktualizować adres e-mail w AllegroGadane ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shadow_Angel czy Twój aktualny adres e-mail jest w domenie epoczta? 
Adres e-mail w danych konta na Gadane zgadza się z danymi konta na Allegro, możliwe, że subskrypcja wątku,w którym napisałeś przed zmianą była dodana na poprzedni adres e-mail i dlatego otrzymałeś powiadomienie na stary adres. Czy widzisz aktualny adres e-mail po wybraniu na forum, ikony z awatarem i "ja w społeczności"? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

@la_nika  napisał(a):

@Shadow_AngelCzy widzisz aktualny adres e-mail po wybraniu na forum, ikony z awatarem i "ja w społeczności"? 


Tak.

oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Nie byłem w stanie połączyć postów, nie ma opcji też "edytuj", więc piszę tutaj nowego posta.

To jak to naprawić z tym mailem ? Przecież nie bedę przeklikiwać każdego subskrybowanego tematu i ponownie aktywować subskrypcji, to powinno się stać automatycznie (tj. aktualizacja maila) dla każdego wątku który subskrybowałem po zmianie adresu e-mail.

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której maile się nie zmienią, a moja aktualna skrzynka trafi do osoby która założy sobie maila i do niej będą przychodzić informacje przeznaczone dla mnie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shadow_Angel już wyjaśniam, sprawdziliśmy jak to działa i po zmianie adresu oraz przelogowaniu się (zaloguj się proszę ponownie w społeczności) powiadomienia będą przesyłane na nowy adres e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów