anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki jest czas na zwrot pienidzę z rękopensaty

Wikwi67
#7 Wielbiciel#

Witam kupujący kupił ode mnie przedmiot niestety okazał się wadliwy(nie był drogi) allegro oddalo mu 50% kwoty. Ile mam czasu aby oddac allegro pieniadze?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

terazauto
#13 Ambasador#

@Wikwi67 - piękne 🙂 "rękopensaty" to nawet jest trudno przeczytać 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Wikwi67 Powinieneś oddać niezwłocznie, w przeciwnym razie Twoje konto może zostać zablokowane.

oznacz moderatorów

Wikwi67
#7 Wielbiciel#

wiem postaram się jak najszybciej a gdzie mam to zrobić, w rozliczeniach allegro nie ma żadnej kwoty @xyz96 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Wprowadzasz w błąd i znowu się mylisz. Ileż to już razy? Jeśli rekompensatą został obciążony sprzedawca i nie zapaci tej kwoty, konto zostanie zablokowane. Rozumiesz? Wątpię.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@LEW433 , @xyz96 - czuję się przez Was, jak koleś który idzie na koncert, ale w zabawie przez cały przeszkadza mu dwóch dryblasów w rzędzie przed nim. Ta Wasza "wojna podjazdowa" z ciekawej (pierwsza faza) przeszła w nudną (druga faza) żeby teraz stać się po prostu niepotrzebną. Może by tak chociaż "zawieszenie broni" bo nie liczę na to że ktoś skapituluje, albo się podda. Macie widzę masę sił.

Nie zdajecie sobie sprawy, że mącicie w głowach tym mało doświadczonym Kupującym ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@terazauto Pisz, pytaj my tutaj nie wiemy, Al zapewne może ALL, wojna prowadzi do zniszczeń(może nie być miło)  szukaj w internecie. Ja się nigdy nie mylę, ale to nieprawda, podejrzewam twoją wyszukiwarkę.

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@terazauto A mógłbyś podsunąć problem ???? Zapewne zmierzyła się wartość towaru, było o tym pisane, Albert Einstein znał internet ???? Powodzenia, nie jest zabronione, snajper. Bądź czujny !!!

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Wikwi67 czemu coś chcesz oddawać allegro?

załamałeś polskie przepisy i warunki zawartej umowy jako sprzedawcy?

@jak twierdzi tutaj @msniezek wypłata z pok to prywatna sprawa allegro

pisz do pok i domagaj sie powodów ( w tym prawnych), dlaczego allegro coś od ciebie chce

oznacz moderatorów