anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki przewoźnik obsługuje paczkomaty Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
piimaa
#13 Ambasador#

Raz na zawsze trzeba zakończyć współpracę z kpino-żenadą ukrywającą się pod nazwą InPost. 

Pytanie jak w tytule - jaki przewoźnik obsługuje paczkomaty Allegro?

Pytanie poboczne: czy w przypadku paczkomatów Allegro "paczka" także oczekuje 24h na wyjęcie z paczkomatu przez kuriera/przewoźnika?  Jak wygląda sytuacja w przypadku nadania paczki np. o godz. 15:30, czeka do następnego dnia do chwili w której kurier raczy się wyspać??  Pytam poważnie...

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@piimaa przesyłki w ramach Allegro One Box obsługuje UPS. Godzina graniczna nadawania przesyłek i zlecenia podjazdu kuriera dla metod dostawy Allegro One Box oraz Allegro One Punkt w ramach Allegro Smart! to 12.00. Po tej godzinie nie ma gwarancji, że kurier odbierze paczkę tego samego dnia, co może opóźnić dostawę do klienta.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@piimaa Nie mieszaj in postu z bagnem jakie robi obsługa paczkomatów allegro ,to nie leży w ich gestii. 

oznacz moderatorów
darek_2055
#11 Animator#

@piimaa czytając Twoje posty, widzę, że masz wszędzie problemy. Nie zbawisz świata, a świat nie jest idealny. O coś ciągle masz pretensje.

oznacz moderatorów
piimaa
#13 Ambasador#

@darek_2055 i sądzę że uzasadnione...

 

oznacz moderatorów
podick
#3 Debiutant#

Myślisz że kurier in post siedzi 24 godziny przy paczkomacie i odbiera z niego paczki? I nie pisz głupot że "kurier raczy się wyspac" bo skoro uwazasz że to takie proste to możesz sama zacząć  pracę w kurierce i wykazać się jak fantastycznie można siedzieć cały czas od rana do wieczora przy paczkomacie odbierając paczki.  Nadając paczkę o 15:30 to trzeba się liczyć z brakiem odbioru tego ŕsamego dnia. Ale skoro komus się nie podoba to są paczkomaty allegro, które jakoś słabo sobie radzą a kurierzy tam niekiedy w ciągu dnia wcale nie odbiorą paczki. Ewentualnie dpd ale nie wiem na jakiej zasadzie oni działają  

P.S. nadawaj paczki przed 12 będziesz miała pewność że zostanie zabrana 

oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

o jakiej usłudze jest ten temat ?

Paczkomaty inpostu czy Allegro One Box ?

 

oznacz moderatorów
kmab2005
#7 Wielbiciel#

Z Allegrobox bede odbieral teraz druga paczke. O ile pierwsza przyszla tego samego dnia (nadana rano w Czestochowie wieczorem w Łodzi), to druga którą nadano wczoraj w Pile o 12:35 (wg statusu) do dzisiaj nie zmieniła miejsca zamieszkania... Więc mam mieszane uczucia. Co do InPostu póki co nigdy się nie zawiodłem a paczek odebrałem i nadałem już setki... 

Na pewno omijam wszystko co związane z Pocztą Polską/Orenem, tam jest dopiero dno i wodorosty z dostawą...

oznacz moderatorów
RomanBrocker
#8 Zapaleniec#

Cześć. A jak było z tą drugą przesyłką?

 

Już zaczynam żałować, że wybrałem one box, 02.02 kurier odebrał paczkę i to wszystko, stoi i nigdzie się nie rusza. Najbardziej potrzebny mi towar się spóźnia. Tego samego dnia były jeszcze zamówienia, wszystkie InPost, już wszystko otrzymałem...

oznacz moderatorów