anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie szkolenia polecacie?Pytanie o ważność aukcji

Anusia2788
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam dwa póki co pytanka do doświadczonych. Czy w sieci są jakieś konkretne, merytoryczne szkolenia związane ze sprzedażą na allegro, które warto kupić? Jakie polecacie... Za co warto zapłacić, według Was? Ostanie pytanie. Jak długo są ważne wystawione aukcje? Już wyjaśniam mysl:) Sprzedający x wystawił przedmiot, wiem że handluje nim dobre kilka miesięcy. Hmm ale osób, które go kupiło jest tylko 3...Nie sądzę że sprzedał tylko trzy sztuki przez ten długo okres. Czy aukcje z automatu odświeżają się i naliczają od nowa?

 

Z góry dziękuję

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Anusia2788 Można wystawiać aukcje do wyczerpania przedmiotów, wtedy oferta jest widoczna do czasu wyprzedania wszystkich sztuk; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/czym-jest-i-jak-dziala... Ilość sprzedanych widzisz tylko z ostatnich 30 dni.

 

https://allegro.pl/akademia

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Anusia2788 popularność, czyli ilość sztuk sprzedanych w ofercie pokazujemy z ostatnich 30 dni. Natomiast ofertę można wystawić z opcj "do wyczerpania przedmiotów", wówczas oferta jest aktywna, aż do momentu wykupienia wszystkich przedmiotów w ofercie. Trzeba pamiętać, że opłaty za wystawienie oferty do wyczerpania przedmiotów naliczane są cyklicznie co 10 dni.
Jeżeli chodzi o kursy i szkolenia to nie lepszych znawców Allegro, niż zebrani przez naszą Akademię Allegro 😉
Możesz skorzystać z bezpłatnych kursów, które podejmują różne tematy, a wszystkie znajdziesz tutaj. Możesz też skorzystać z bezpłatnych webinarów, na które zapiszesz się tutaj
Oczywiście zachęcam Cię też do zwracania się o pomoc czy poradę do naszej społeczności, zawsze chętnie pomożemy 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów