anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakosc mojej sprzedazy.....

Tres-Veritable
#9 Pomysłodawca#
O co chodzi?
 
Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów:50,00%
Część Twoich klientów nie dostaje odpowiedzi tak szybko, jak powinni. Dzięki efektywnej obsłudze możesz sprawić, że mimo problemów klienci nadal będą zadowoleni z zakupów u Ciebie. Postaraj się odpowiadać szybciej.
-450 / 20
Nieakceptowalny
87% sprzedawców ma więcej punktów od Ciebie. Warto poprawić ten wynik.
 
Średni czas odpowiedzi na wiadomości klientów:12m
Świetnie, że szybko udzielasz odpowiedzi. Dla Twoich klientów to znak, że dbasz o ich obsługę.
70 / 70
Super
Super wynik! Jesteś w gronie najlepszych sprzedających na
 
A co jak klienci w ogole nie pisza do mnie? A co jak numery wysylek przesylam emailem lub smsem a nie przez panel sprzedazy,
 
Procent ofert z numerami identyfikującymi produkty:0%
Liczba ofert powiązanych z produktami lub zawierających numer EAN względem wszystkich Twoich aktywnych ofert. Pokazujemy stan na dzień poprzedni.
Możesz powiązać oferty z produktami dzięki narzędziu, które udostępniliśmy, aby ułatwić Ci pracę.
0 / 60
Wymaga poprawy
13% sprzedawców ma więcej punktów od Ciebie. 
 
Przedmioty ktore sprzedaje nie posiadaja numerow ENA

Procent ofert z Allegro Smart!:0%
Udostępniaj metody dostawy Allegro Smart!, a klienci programu nie zapłacą za dostawę. Podniesie to atrakcyjność Twoich ofert i zwiększy szansę na sprzedaż. Kliknij w znak zapytania i sprawdź, na czym to polega.
Aby otrzymać oznaczenie Smart! zakupy u Ciebie musi polecić minimum 5 unikalnych kupujących w ciągu ostatniego roku.
Niestety w tej chwili nie spełniasz warunków, aby Twoje oferty mogły być oznaczone ikoną Smart!
 
A to wszystko po to zeby trafnosc mogla mieszac ofertami na listach,spychac oferty na listy/strony do ktorych kupujacy nigdy nie dokopia sie chocby przerzucali strony caly dzien bo oferty plywaja miedzy stronami.Klient jest na 5 stronie moja oferta na 6 stronie.Klient przechodzi na 6 strone a moja oferta leci na 7 lub na 5 na ktorej klient juz byl
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów