anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jeden przedmiot, na kilku aukcjach

Titanum2017
#10 Popularyzator#

Czy jeden sprzedający może jeden i ten sam przedmiot wystawiać na kilku aukcjach? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

Jak ma ich setki, mogą mieć rożne opcje dodatkowe, wiec pewnie dał kilka aukcji 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Titanum2017
#10 Popularyzator#

Nie, nie , może źle to ujęłam. jest to np. karma dla psa taka: jeden rodzaj, jedna waga, takie samo opakowanie niczym się nie różni. Jestem ciekawa czy to zgodne z zasadami Allegro. Jeśli tak, to nie ma problemu, każdy może tak zrobić. 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Titanum2017        Regulamin: 5.4.

Wykonując czynności, o których mowa w art. 5.1, Sprzedający zleca Allegro.pl publikację Oferty we wskazanej przez niego dacie. W przypadku, gdy data nie została określona, publikacja następuje niezwłocznie. Liczba jednocześnie opublikowanych Ofert Użytkownika nie może przekroczyć bez zgody Allegro.pl 200.000, przy czym zabronione jest również zlecenie Allegro.pl publikacji Ofert dotyczących takiego samego Towaru, w liczbie która zagrażać może zasadom uczciwej konkurencji w ramach Allegro.

Nie wiem jednakże jaka liczba zagraża zasadom uczciwej konkurencji. Allegro chyba też nie wie, bo jakby wiedzieli, to by napisali 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Titanum2017
#10 Popularyzator#

Ok dziękuję za odpowiedzi. 

oznacz moderatorów