anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jest jakis admin? Czy konieczne jest usunięcie aukcji bo na zdjęciach był cień?

sisa3
#10 Popularyzator#

Właśnie zostały usunięte moje aukcje na których miałam bardzo dużą sprzedaż.

Ja rozumiem że miniaturki mają być na białym tle, moje miały mały cień, fakt przeoczyłam to.

Rozumiem że konkurencja nie śpi i zgłasza, ale czy ktoś to sprawdza czy z automatu uwala? Przecież poprawiłam to w parę minut i aukcje powinny zostać!

Wróciłam ze sprzedażą po kilku latach na allegro i widzę ze niektóre rzeczy pozostały bez zmian.

Jest tutaj jakiś admin który zapozna się z tematem? Weekend, najlepsza sprzedaż a tu taka niespodzianka.

Pozdrawiam, a szczególnie starych użytkowników, szczególnie Mydelniczki 😉

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

kostas11
#21 Demiurg#

@sisa3  tyle siedzę na forum i wiem że  forumowicze nigdy nie piszą całej prawdy, nie wieżę że za cień usunęli aukcję 😉  @msniezek @cloudcloud @_HolaOla_ 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Okaże się.😁

oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

Tak, tylko cień 😛 I bez ostrzeżenia pokończyli mi je sami. Ale już jest ok, udało się wznowić je ze sprzedażą która była 🙂

Admini, przepraszam za zamieszanie 🙂

oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

Tak mi napisali.

"Usunęliśmy z Allegro oferty:(....)

ponieważ umieszczone przez Ciebie miniaturki nie były zgodne z obowiązującym w Allegro standardem. Zasady dotyczące miniaturek określa art. 2 załącznika nr 2 do Regulaminu Allegro."

Logo nie miałam, napisów żadnych też nie.

 

Coś innego podejrzewasz? 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sisa3 Mogą mieć cień. Samo Allegro wystawia aukcje z miniaturkami z cieniem; https://allegro.pl/oferta/meski-zegarek-edifice-casio-efv-120bl-1avuef-9675402108

oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

Ooo... bardzo ciekawe 🙂 Moje były robione na białym tle, tło wycinane ale gdzieś coś przeoczyłam i zakończyli mi je.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

A ostry był...ten cień? 😉 Może uznali, że naruszasz prawa autorskie PAD 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

ooo...Vryko, widzę że jednak ktoś ze starej ekipy tutaj jest 🙂  A nie wiem co myśleli, ale ja nie rapuję 😛

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sisa3 PAD także nie rapuje tylko "żenuje".

oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

😉

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@sisa3 Cześć, Słońce Ty nie moje. 😉 Jest nas tu więcej ze "starych". Cza się porozglądać, popaczać i - może - zostać..? 😉 PS - mydelniczkę też tu mamy, tyle że nie dla wszystkich ;). Zaprosić..?

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

Oj...fajnie jest powspominać, fajnie Was widzieć, ale czasu brak 😞  Zerknę czasem bo w pracy teraz jestem i cała w nerwach przez te aukcje cholerne 😞

Buziaki  :)))

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@sisa3 Nie doczytałaś pewnie, bo edytowałem - mydelniczkę też mamy 😉 Ukryta, ale jest. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

Vryko  a gdzie ta ukryta mydelniczka?

Jejku, ja nie umiem poruszać się  tutaj 😄

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

A tam to tylko na specjalne zaproszenie, tak jej nie widać. Postaram się coś ogarnąć...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

Teraz przypominam sobie że chyba byłam zaproszona, Karpik coś mi przysyłał, nawet byłam tam raz,  ale przecież czasu nie miałam pisać.

Nic nie narozrabiałam(chyba) może mnie zechcą ponownie? 😛

Jak się oznacza kogoś teraz tutaj? Qrde jak blondynka teraz tutaj jestem, nie wiem nic 😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Zareagowali na cień w miniaturce? To co powiesz na taką ofertę czajnika 😉

DarkStoorM_0-1603550971559.png

 

oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

nie ma cienia ale i czajnika nie ma? 😄 No chyba że ja czegoś nie widzę 😉

oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

Poproszę jednak jakiegoś Admina jak jest bo ofertę wznowiłam ale nie o to chodziło, większość ludzi nie ogarnie tego przekierowania 😞

oznacz moderatorów