anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kasa fiskalna- ile czasu na wystawienie paragonu?

gsyART
#11 Animator#

Witam, niedawno założyłem jednoosobową działalność gospodarczą(robię jakieś drobne rzeczy z drewna i sprzedaje na allegro) właśnie zbliża się próg 20 000zł i księgowa mówiła abym zaczął rozglądać się za kasą, mając chwilkę właśnie taka zakpiłem i od dziś mam nią zafiskalizowaną i tutaj moje pytanie, w jakim czasie od otrzymania pieniędzy wystawiacie paragon, muszę to zrobić od razu czy mogę np paragon wystawić po 2 dniach od otrzymania wpłaty na konto allegro bo wypłaty na konto bankowe mam ustawie raz w miesiącu?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

gsyART
#11 Animator#

sorki jeśli głupie pytanie ale jestem w tym temacie "zielony" każdy kiedyś zaczynał;)

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@gsyART Rozumiem, że prowadzisz sprzedażnie nie tylko na Allegro, ale także bezpośrednio (stacjonarnie). Przy sprzedaży wyłącznie wysyłkowej nie ma konieczności posiadania kasy fiskalnej.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

@xyz96 a jeśli np ktoś wpłatę wykona o 23:55, będę już spał więc od razu nie dam rady wydrukować paragonu, nie dam nawet rady tego samego dnia wiec wydrukowałbym kolejnego dnia, będą z tym jakieś problemy jak tak zrobię?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie będzie problemu ,ja zawsze drukuję bezpośrednio przed wysyłką .Wpłaty przez allegro wchodzą w sobotę ,niedzielę a nawet święta ale to nie jest powód by natychmiast lecieć do firmy i nabijać paragon.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

najpóźniej w dniu wysyłki

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów