anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog produktów a własne wyroby

StoPro_Kielce
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam problem z katalogiem produktów. Allegro wymaga ode mnie połączenia x% ofert z produktami z katalogu. Natomiast moja firma produkuje własne wyroby, wg własnego projektu i po pierwsze nie chcę udostępniać możliwości sprzedaży ich innym sprzedawcom, gdyż wiele z nich jest opatentowanych, a po drugie są unikatowe i sygnowane moją marką, więc nie widzę możliwości umieszczania ich w jakimkolwiek zewnętrznym  (poza moim firmowym) katalogu. Jak w takim razie mogę wystawić swoje produkty na allegro (nie łącząc żadnego z nich z katalogiem)?

Proszę o radę  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Z poważaniem

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@StoPro_Kielce może w złej kategorii wystawisz ? wystaw w rękodziełach itp. tam nie wymagają a jak potrzebujesz to nadaj swój kod ean inaczej tego nie obejdziesz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

StoPro_Kielce
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc, jak zwykle trafiamy na biurokrację i dodatkowe koszty  z cyklu ,,opłata za". Mam niewielkie przedsiębiorstwo a liczba dokumentów, zezwoleń i opłat jak korporacji.

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

przecież te setki tysięcy urzędników państwowych muszą coś robić a i opłatę należną zainkasować, podobno w Indiach jest jeszcze większa biurokracja 😉 

  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@StoPro_Kielce kup se tu kody i przypisz po swojemu pod produkty https://allegro.pl/listing?string=kody%20ean

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

jednak Polak potrafi !

oznacz moderatorów