anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

katalogowanie produktów

DmFoil
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, proszę o radę, chciałam zająć się sprzedażą olejów motoryzacyjnych wszelkiego rodzaju, firma w której pracuje jest ich producentem. Obecnie nie mamy kodów EAN, i napotykam problem przy wystawianiu oferty ponieważ muszę je połączyć z katalogiem allegro. Wybierając jedną z sugestii allegro, w mojej ofercie wyświetla się nazywa i olej konkurencyjnej firmy, nie wiem czy ja mogę łączyć się z katalogiem innej firmy, czy potencjalny klient to widzi ? czy da się jakoś pominąć łączenie z katalogiem allegro ?

aktualnie wystawiłam dwie oferty, które nie są połączone z katalogiem allegro i kolejnej już nie mogę dodać 

Proszę o radę co powinnam zrobić ? Magda

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DmFoil oferta musi być podpięta do właściwego produktu w katalogu, ponieważ w innym przypadku oferta może wprowadzać w błąd, kupujący widzi do jakiego produktu jest podpięta. 
Tak to wygląda, na zielono zaznaczyłam nazwę przedmiotu w katalogu, a na pomarańczowo tytuł oferty podany przez sprzedającego:

la_nika_0-1644392950056.png

 

Podanie kodu EAN jest konieczne do wystawienia oferty. W takiej sytuacji możesz zwrócić się do producenta, aby nadał kody EAN, możesz też zrobić to sama korzystając z usług GS1 Polska

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DmFoil
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

Rozumiem , że musi być podpięta , ale czy mogę korzystać z katalogu allegro ? wybierając produkt z katalogu np. ww, w mojej nazwie pojawi się orlen, jest to ten sam olej ale inny producent, czy tak może być? 

oznacz moderatorów

Kopim_pl
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie, jeśli olej jest marki DmFoil to musi być DmFoil, nie może być wzmianki o Orlenie, nawet jeśli ten sam olej jest w beczce.

oznacz moderatorów

DmFoil
#7 Wielbiciel#

Dziękuję !

oznacz moderatorów