anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy aby sprzedawać kawę na Allegro potrzebne są jakieś certyfikaty lub dodatkowe dokumenty?

ToMeK95PL
#7 Wielbiciel#

Interesuje mnie temat kawy, a dokładnie jej sprzedaż. Moje pytanie dotyczy tego czy mogę wstawiać do oferty kawę (kawa ziarnista) głownie, bez konsekwencji czy jednak potrzebuję na to dodatkowych "dokumentów, zgody, certyfikatów etc."?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ToMeK95PL czy możesz podać więcej informacji na temat produktu jaki chcesz sprzedawać? Co to za kawa, jaka marka? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ToMeK95PL
#7 Wielbiciel#

Glownie kawa ziarnista do ekspresu, marka różna, lavazza, moka golf itp.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ToMeK95PL oki, skonsultowałam to i kwestię dystrybucji Ty jako sprzedający powinieneś samodzielnie wyjaśnić z producentem. My nie wymagamy dodatkowych zaświadczeńprzy sprzedaży kawy, ale to Sprzedawca jest odpowiedzialny za to by jego oferty spełniała normy prawne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ToMeK95PL
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, czyli tak naprawdę mogę śmiało wystawiać oferty z kawą.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@ToMeK95PL możesz wystawiać, pod warunkiem, że zgłosiłeś w sanepidzie sprzedaż produktów spożywczych.

oznacz moderatorów

ToMeK95PL
#7 Wielbiciel#

O dzięki za odpowiedź, a możesz jeszcze podpowiedzieć jak dokładnie to zrobić? Mam na myśli czy wystarczy że zadzwonię podam potrzebne informacje i tyle czy muszę coś wypełniać i mieć też dla siebie jakiś papierek podkładkę?

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@ToMeK95PL nie tylko musisz wypełnić „papierki”, musisz też mieć odpowiedni magazyn. Musisz jeszcze zrobić badania i wyrobić książeczkę sanepidu. 

oznacz moderatorów

ToMeK95PL
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów

ToMeK95PL
#7 Wielbiciel#
Dziekuje
oznacz moderatorów