anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy Allegro blokuje konto ze względu na naruszenia regulaminu?

7-MALY-7
#10 Popularyzator#

Dzień dobry.

Mam pytanie. Ile razy mogę złamać regulamin allegro zanim nałożycie na konto blokadę?

Na chwilę obecną na pewno można łamać przez co najmniej dwa tygodnie, codziennie dodając nowe oferty sprzedaży w miejscach aukcji już przez Was zamkniętych.

Oczywiście nie są to żadne rażące naruszenia regulaminu. Chodzi o podszywanie się pod inne produkty (wpisywanie nieprawidłowych EAN), nieregulaminowe zapisy w zakładce zwroty, nieprawidłowe zdjęcia w miniaturce głównej - przedstawiają 5-6 produktów na jednym zdjęciu, a aukcja dotyczy jednego oraz na zdjęciach naniesione są znaki wodne, napisy.

A może allegro nie ma takiej mocy, by zgłaszane i codziennie usuwane oferty można było permanentnie zablokować?

Aukcje usunięto w czwartek i piątek. Zostały wznowione bez wprowadzania zmian.

W sobotę 20.2.21 usunięto wszystkie aukcje. Zostały wznowione (nie wystawione jako nowe, a wznowione)

W niedzielę 21.2.2021 ponownie usunięto aukcje.

Dzisiaj poniedziałek, wszystkie nieregulaminowe aukcje zostały wznowione, numery ofert te same jak poprzednio:

10235971737
10249250413
10232813061
10240552400

 

Czy można tak w nieskończoność?

Ewentualnie przy którym set razem ktoś nałoży blokadę?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

7-MALY-7 w zakładce ,, jakość sprzedaży ,, na samym końcu masz uponienia . Jak ten paramert spadnie do ,, nieakceptowalnego ,, zostanie nałożona blokada ,,

oznacz moderatorów

7-MALY-7
#10 Popularyzator#

Aaaaa, czy jeżeli ktoś zgłasza aukcje przez "ticket" i obsługa usuwa takie aukcje, to automatycznie jest to "upomnieniem" czy je z osobna się otrzymuje?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tu chyba zależy od rodzaju przewinienia ,mogą zawiesić i za pierwsze ,najlepiej staraj się tak wystawiać by nie mieli za co się czepiać do twoich aukcji.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Do blokady konta trzeba łamać regulamin "notorycznie". A jeśli zapytasz Allegro, co to znaczy, odpowiedzą Ci szablonem "Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie".

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@7-MALY-7 

Czy te oferty to jest jakiś test systemu ? ;]

oznacz moderatorów

7-MALY-7
#10 Popularyzator#

Nie, mam z nimi problem i nie wiem czy kiedyś się to skończy 🙂 (w sensie, czy jak któraś ze stron nie odpuści to tak w kółko będzie trzeba wystawiać, kasować, zgłaszać codziennie)

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@7-MALY-7 

Czyli Ci zależy, żeby były, tak ?

A skoro tak, to weź popraw i problem będziesz mieć z głowy. Bo część rzeczy _na pewno_ da się poprawić ;]

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@cookie000 Przecież jemu nie chodzi o swoje aukcje 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@WREDZIA-W1 

R U sure ? ;]

oznacz moderatorów

7-MALY-7
#10 Popularyzator#

Tak, pytając się ile razy mogę złamać regulamin chciałbym się dowiedzieć ile mnie czeka jeszcze pracy. Do tej pory wydawało mi się, że można dostać jedno, dwa upomnienia - ale z 15-20 w ciągu tygodnia zważywszy na to, że nic w aukcjach się nie zmienia wzbudziły we mnie zwątpienie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@7-MALY-7 podane przez Ciebie oferty zostały zakończone z blokadą możliwości wznowienia. Ten Sprzedający nie będzie miał możliwości wystawienia ich ponownie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Dziękuję, 7-MALY-7

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@DrapexPL 

Zaraz. Czyli 7mały7 to Ty, a ta oferta tego 13cośtam13 to tylko zbieg okoliczności w podobieństwie struktury nicka ?

Takie skojarzenie od razu mi przyszło:

https://www.youtube.com/watch?v=CJ_yTzPRjKQ

;D

oznacz moderatorów