anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy otrzymam środki na konto.

szlopez
#1 Nowicjusz#

Sprzedałem produkt na allegro lok. z opcją dostawy alegro paczkomat Inpost. Czy środki na konto otrzymam dopiero po wysłaniu paczki? Mogę wydrukować etykietę, ale nie widzę srodków na koncie.

Na allegro środki, widzę wpłatę  PayU od kupującego 28.11. Potem wypłata środków  PayU 29.11, ale  w allegro w zakładce środki widnieje : Czekamy na weryfikację Przelewy24

 Są w tej zakladce dane do wypłat a środki widnieje ŚRODKI: 0,00 zł

DOSTĘPNE ŚRODKI PAYU 0,00 zł, ŚRODKI PRZELEWY24 0,00 zł w trakcie weryfikacji

Kiedy pojawią się środki? Czy one będą po wysłaniu paczki, po weryfikacji? Czy tak długo trwa weryfikacja? Wczoraj wykonałem przelew w celu weryfikacji. Nie wiem co mam robić czy wysyłać paczkę czy czekać aż się pojawią środki?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@szlopez Jeżeli kupujący zapłacił, pieniądze masz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ Na konto bankowe musisz je sobie sam wypłacić, klikając tam "Wypłać dostępne środki". 

Jeśli ustawiłeś sobie automatyczne wypłaty, pieniądze zostaną wypłacone wtedy, gdy Twoje konto bankowe zostanie zweryfikowane; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

Jeśli pieniądze masz w Przelewy24, musisz też ustawić konto bankowe do wypłat dla Przelewy24. Jeśli masz w PayU, wystarczy ustawić konto bankowe tylko dla PayU.

Weryfikacja PayU trwa 3 dni robocze, Przelewy24 - 5 dni roboczych. 

Wysyłka towaru nie ma wpływu na przekazanie pieniędzy na konto bankowe. 

Jeżeli wypłata już została poprawnie zlecona na aktywne i zweryfikowane konto bankowe, otrzymasz ją do końca następnego dnia roboczego po zleceniu. 

oznacz moderatorów

szlopez
#1 Nowicjusz#

Jest już wszysko ok, są środki towar wysyłam. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Weryfikację możesz robić w każdej chwili, wysłałeś przelew i jak się zgadza to PayU 3dni, towaru nie wysyłasz dopóki nie masz środków na koncie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Wprowadzasz w błąd i radzisz niezgodnie z zasadami Allegro. Sprzedawca ma obowiązek wysłać towar już wtedy, gdy pieniądze pojawią się w Allegro Finanse, a nie na koncie bankowym. I jeszcze ten rozkazujący ton - "towaru nie wysyłasz". 

oznacz moderatorów