anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

KLIENT TWIERDZI ZE NIE DOSTAŁ PACZKI

Firma_Karwil
#10 Popularyzator#

 

Witam, mam problem z klientem który twierdzi że nie otrzymał paczki od kuriera InPost z zamawianym u mnie produktem, w śledzeniu paczki widnieje jako dostarczona. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Doprowadzić do potwierdzenia że otrzymał a jak nie to do tego żeby otrzymał, odpowiadasz do chwili dostarczenia jako sprzedający.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Firma_Karwil Trzeba udowodnić klientowi, że otrzymał przesyłkę. Sam status w śledzeniu może być wynikiem błędu lub paczkę wydano innej osobie. Jeśli klient naprawdę nie otrzymał przesyłki, może otworzyć Dyskusję i poprosić o pomoc Allegro, może też wystąpić o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących, a to dla sprzedawcy może oznaczać spory kłopot. Jeśli dowodu nie będzie, lepiej wysłać towar ponownie lub oddać pieniądze. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Firma_Karwil złóż reklamację do Inpostu! Zaraz. Otrzymasz potwierdzenie w tą lub w tamtą...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Firma_Karwil
#10 Popularyzator#

Czyli InPost gubi paczkę, zaznaczają jako dostarczona i umywają ręce w reklamacji odpiszą ze paczka dostarczona.

oznacz moderatorów

SklepUAgatki
#8 Zapaleniec#

Mieliśmy podobną sytuację z DPD.Zadzwoniłam do klientki poprosiłam o numer do kuriera, który dostała w SMS. Zadzwoniłam do kuriera .Przesyłka się znalazła.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A jaka to była przesyłka InPost? Allegro Paczkomat Inpost? Allegro kurier InPost? - Za przesyłkę odpowiada nadawca - warto przestudiować regulamin Allegro i sprawdzić, kto jest nadawcą przesyłki.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Client:100160870
#12 Orędownik#

@maxr01  warto przeczytać pierwszy post, tam są wszystkie odpowiedzi na twoje pytania.

oznacz moderatorów