anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat dotyczący prac serwisowych w InPost.

MAMY ROZWIĄZANIE!
InPost
Ekspert InPost
Drodzy Allegrowicze,
W celu usprawnienia naszych systemów informatycznych przeprowadzimy prace serwisowe w terminie 12.09-13.09.2021, w godzinach 21:15-03:00 (5 godzin i 45 minut). W tym czasie bez przeszkód będzie można robić zakupy online i odbierać paczki z Paczkomatów przy pomocy kodu QR lub kodu odbioru. 🙂
W trakcie przerwy nie będzie możliwości tworzenia i umieszczania przesyłek w Paczkomatach. Zdalny odbiór paczek za pomocą aplikacji InPost Mobile w tym czasie nie będzie możliwy.
Dla komfortu osób odbierających przedłużymy (o czas trwania prac) terminy odbiorów paczek umieszczonych w Paczkomacie, ważności etykiet, kodów nadania oraz kodów zwrotu.
Dziękujemy za wyrozumiałość!
Zespół InPost.
oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51
Czekano
#7 Wielbiciel#

Tak mam nie mogę zalogować się do paczkomatów. Przesyłki kurierskie działają normalnie.

oznacz moderatorów
sklepsenses
#9 Pomysłodawca#

U nas nie wpuszcza w manadzera w ogole.

oznacz moderatorów
deymon_pl
#10 Popularyzator#

Nie idzie sie zalogować na ispost jak zwykle po pracach serwisowych @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:28053245
#8 Zapaleniec#

nie da się generować etykiet

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Ponieważ paczki nie są "opłacane" w systemie, więc etykiety do czasu "opłacenia" nie ma. Widzę w API paczki wiszące od kilku godzin na statusie "utworzono".

oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

Witam Nie uzupełniają się numery paczkomatów które zostały wygenerowane na menager przesyłek  w dniu dzisiejszym prosiłbym o informację czy również tak macie 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dampol24_pl Cześć! Wyczyść proszę pliki cookies lub skorzystaj z innej przeglądarki i ponowne zaloguj się na konto Managera Paczek. Daj znać, czy problem wciąż występuje 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

paczki dzisiejsze od godziny 9 sie uzupełniają brak uzupełnienia od 22 do rana te które były generowane przed 8,00 kolejna tura była robiona po 9 i jest okej zalogowanie przelogowanie nic nie da

oznacz moderatorów
sterowanie_R
#8 Zapaleniec#

Witam kiedy będzie działać menadzer , tzn wygenerowane etykiety dalej widnieją jako niewygenerowane ...

po kontakt cię z infolinią usłyszałem ,że to problem allegro a nie wasz!!

na dodatek nie przypisują sie numeru nadania do zamówień

 

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

ja to w ogóle dziś nie mogę się zalogować do menedżera paczek na inpost 😕

oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

teraz całkiem manager paczki przestał działać

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

na twiterze jest informacja:

"Dziękujemy za zgłoszenie i przepraszamy za utrudnienia. Problem jest globalny, a nasz dział IT już pracuje nad jego rozwiązaniem. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości."

oznacz moderatorów
deny_01
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie , przestał działać menadzer .. rano chodził a od godz 11:xx już nie da się zalogować

oznacz moderatorów
Client:28053245
#8 Zapaleniec#

Nie da się wygenerować etykiety, co wy odwalacie?

kolejna firma testująca na produkcji

oznacz moderatorów
europa89
#10 Popularyzator#

Nadal nie można się zalogować. Jak żyć?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

żyj kolorowo 😁

oznacz moderatorów
deymon_pl
#10 Popularyzator#

Hallo?! co z awarią menagera? Jak mamy robić paczki?

oznacz moderatorów
SENLANDIA_PL
#7 Wielbiciel#

 Świetnie kilkadziesiąt paczek sobie czeka niby są dodane ale nie można wydrukować etykiet. Po wylogowaniu z menagera i próbie ponownego zalogowania wyskakuje komunikat błędne hasło.

oznacz moderatorów
jagisport
#8 Zapaleniec#

Znowu nie działa !!! rano do 11 było ok i strona padła !!

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

Spokojnie technicy inpostu wiedzą o awarii, mi od rana nie działało, ale właśnie minutę temu mogłem już się zalogować. więc pewnie u was też nie długo zacznie działać.

cierpliwości

oznacz moderatorów