anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupująca odesłała bluzkę po tygodniu - śmierdzi...

Cudne_Manowce
#3 Debiutant#

Kupująca po 10 dniach odesłała śmierdzącą pod pachami bluzkę - co byście z tym zrobili?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 No w zasadzie nie szukam, jak długo nic się nie dzieje to ONO mnie prowokuje i czasem ....odpiszę. Ale dziękuje za dobrą radę. No czasem takie rozluźnienie dobrze robi, wygłupy nie oznaczają, że się komuś dogryza. ONO tego nie rozumie.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 Każdy ma inną wrażliwość i inne poczucie humoru. Szanujmy się, jak mawia @RED  😁

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 I sądzisz że tylko "inni" mają patent na szanowanie? Wiesz jak ci ktoś pluje w twarz, to ty mówisz, że deszcz pada. 😁

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 Wejdź po prostu na wyższy poziom świadomości 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Świadomość nie polega na uległości i pozwalaniu na ubliżaniu ci . Nie tędy droga, ukrywa się za moderatorem, tchórz i bardzo,bardzo zły osobnik. Każdy ma swój próg ale jak uważasz że ci może każdy naubliżać bo masz wyższy poziom, to twój wybór. Szanowanie to nie jest "uległość".

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  Ale wrzucam na luz...już dawno.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 To podążaj za Sztaudyngerem: "Nie zgnębi mnie byle przytyk, w doopie miejsce mam dla krytyk" 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Cudne_Manowce Oczywiście masz prawo obniżyć wartość, także prawda jest że wystąpi (taka rada będzie )do POK, więc musisz sam podjąć decyzję.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Janirka Wprowadzasz w błąd. Po odstąpieniu od umowy jest ona zgodnie z prawem niezawarta, nie można więc nie uznać odstąpienia i odesłać rzeczy.

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

Ok, masz rację! Mój błąd. Ale sprzedająca ma prawo do obciążenia kupującej powstałymi kosztami:

"Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt" - Art. 34 ust. 4 o prawach konsumenta. 

_______
Kamila
oznacz moderatorów