anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący i podejrzenia nieuczciwego działania

Rafsell_pl
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Otóż zakupił u mnie "klient" 2x odzież w tym tą samą w tym samym rozmiarze w oddzielnych zamówieniach. Po czym odebrał z paczkomatu, od razu zwrócił bez otwierania przesyłki. Mam ustawioną darmową przesyłkę (pokrywam ja)  ok 18 zł do tyłu za paczkomat, trudno.

Niestety teraz zakupił znowu to samo tylko w innym rozmiarze niż ostatnio. Mam podejrzenia uzasadnione,że znowu odeślę, nie otworzy  a ja znowu będę do tyłu. Da się coś z tym zrobić? Pomijając fakt pieniędzy chodzi o samą stratę czasu. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinkpink11
#12 Orędownik#

Zwróć pieniądze, poinformuj dlaczego, dodaj do czarnej listy i zgłoś do allegro żeby zweryfikowali jej profil (jeśli robi to nagminnie to zablokują jej konto).

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Rafsell_pl Jak jest to sporadyczny wybryk to allegro nic mu zrobi, ja się będzie powtarzać to oczywiście zgłoś i dodaj na MNK

oznacz moderatorów

denim-outlet
#10 Popularyzator#

Rafsell_pl może zakup dla monet, może roztargnienie (choć dziwne że nie sprawdzono towaru, czy pasuje rozmiar)

jeśli podejrzewasz ze wykupuje i pójdą komentarze to zrób tak jak napisał  pinkpink11 

 

Niestety kupujący często nie liczą się ze sprzedawcami, przy odzieży często miałem podobne sytuacje, osobne paczki, zwroty itd.
dobrze że choć towaru nie uszkodził odzież po zwrotach różnie wygląda 😞 marne pocieszenie ale zawsze 😉

oznacz moderatorów

Rafsell_pl
#8 Zapaleniec#

Wiesz, drugim zadziwiającym faktem jest ,że założył spór o to,że nie miał pieniędzy zwrotnych na koncie po 24h od odebrania przesyłki od kuriera 🙂

Tłumaczenie jego co do samego zwrotu to  "Bo mam prawo zwrócić"

Ludzie zaskakują, ale no cóż.

 

Dzięki za poświęcenie czasu na odpowiedź 🙂

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

Rafsell_pl
#8 Zapaleniec#

Adres na który zamówił paczkę jest fikcyjny. Wszystko jasne.

oznacz moderatorów

pinkpink11
#12 Orędownik#

Tym bardziej zgłoś sprawę do Allegro bo jak Ty go zablokujesz do pójdzie bawić się u kogoś innego 😞

oznacz moderatorów

denim-outlet
#10 Popularyzator#

Rafsell_pl skoro od razu otwiera dyskusje + takie zachowanie zgłoś allegro i zachowaj sobie numer zgłoszenia

Będziesz miał miał argument jeśli pójdą negatywy
Może to pomóc w usunięciu komentarzy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po zwrocie 24godz a gdzie on to wyczytał?🤔

oznacz moderatorów