anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący powinien mieć możliwość edycji danych dot. przesyłki

piimaa
#13 Ambasador#

Identyfikator płatności: da148d51-565d-11ec-a1c2-43931d2d959f

Numer powyższy dla pracownika Allegro (zapodany jako istniejący przykład na poniższe)

Poniższe:

Przedmiot opłacony, wysyłka uzgodniona, przedmiot jest już w trakcie DORĘCZENIA (inPost), tymczasem na Allegro widnieje jako OPŁACONY. Za chwilę Allegro (system) zacznie interweniować bo... status OPŁACONY nigdy się nie zmieni, dlatego:

kupujący powinien mieć możliwość edycji danych dot. wysyłki, np. możliwość wprowadzenia numeru przesyłki. Wtedy inPost bez problemu mógłby to podpiąć pod aukcję i ... dalej byłoby już normalnie czyli zmiana statusu na W PRZYGOTOWANIU, WYSŁANE, W DRODZE, DORĘCZONO, ODEBRANO i tak dalej.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piimaa, osobiście nie wydaje mi się, aby kupujący chciał poświęcać czas na edycję danych dotyczących wysyłki. Dążymy do tego, aby minimalizować wysiłek, który musi włożyć w złożenie zamówienia. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Niby tak, ale gdy za 5h odbiorę przesyłkę to ona nadal będzie WISIEĆ jako jedynie OPŁACONA. Dlaczego kupujący nie może oznaczać tego w swoim profilu jako choćby ODEBRANE?

Powinno działać to choćby tak:

W swoim profilu klikam ODEBRANO, następnie sprzedający dostaje maila z linkiem i zapytaniem: czy przedmiot został odebrany? Jeśli kliknie TAK to w profilu kupującego powinno z automatu oznaczyć się jako ODEBRANE. I byłoby po "ptakach" 😄

 

Tymczasem, ktoś "bawi się" już nową klawiaturą w domu a system ALLEGRO pyta: widzimy opóźnioną wysyłkę. Jeśli masz problem zgłoś nam to.

ufff....

Ale ja jestem upierdliwa, co ?

🤣

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piimaa, absolutnie! Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, by taki pomysł zgłosić tutaj. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów