anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący prosi o negocjację, a Allegro się na to nie zagadza, dlaczego?

BenjiDanecki
#7 Wielbiciel#

Kupujący prosi o negocjację, a allegro na moją odp "negocjacja jest wbrew zasadom allegro" że mogłem złamać jakąś zasadę i że weryfikujecie moją wiadomość. Nie rozumiem wcale o co chodzi, trzymam się zasad allegro ale nie mogę zwrócić uwagi kupującemu że to co zaproponował jest wbrew zasadom?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BenjiDanecki Abym mogła odnieść się do Twojej sprawy i wyjaśnić ewentualne wątpliwości, podaj mi proszę numer swojego zgłoszenia do nas lub numer dyskusji z Kupującym.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

BenjiDanecki
#7 Wielbiciel#

tutaj chodzi o powiadomienie jakie wysyła automat kiedy jest wspomniane słowo negocjacja w wiadomościach na allegro. problem w tym że kiedy je wspominam po to żeby zwrócić uwagę kupującemu, to powiadomienie i ostrzeżenie się też pojawia. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BenjiDanecki Niestety nie mogę tutaj pomóc, ponieważ informacja o możliwości negocjacji ceny lub zmiany w przedmiocie ofert typu: „Cena do negocjacji.” jest automatycznie zaliczana do naruszenia zasad bezpieczeństwa transakcji, a zgodnie zgodnie z art. 13.5 regulaminu:

"Allegro.pl zastrzega sobie prawo do filtrowania i zatrzymywania wiadomości wysyłanych przez Użytkowników w ramach narzędzi udostępnionych w Allegro, w szczególności jeśli mają charakter spamu, zawierają treści naruszające niniejszy Regulamin lub w inny sposób zagrażają bezpieczeństwu Użytkowników".

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

BenjiDanecki
#7 Wielbiciel#

Czy pani nie rozumie w czym problem? Ja nie namawiam kupującego na negocjacje, ja jestem namawiany i kiedykolwiek pisze kupującemu „negocjacja jest wbrew zasadom Allegro” wasz głupi bot się odzywa pouczając mnie że negocjacja jest wbrew zasadom kiedy właśnie to próbuje przekazać kupującemu!!

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

jeśli dobrze Cię rozumiem, to zastąp słowo "negocjacja" na "targowanie' lub "proponowanej formy sprzedaży" 😉 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów