anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

KURIER Inpost do domu

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Witam

 

Sprzedaje na allegro od jakiegoś czasu i męczy mnie chodzenie do paczkomatu co 2 dni z 20-30 paczkami.  Kliencie w 100% zamawiają u mnie formę inpost paczkomat lub inpost paczkomat kurier. Czy można zrobić tak by w jakiś chociaż 1 dzień w tygodniu za darmo przyjeżdzął kurier mi do do domu i to odbierał ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

04opyromek68
#7 Wielbiciel#

Tak możesz zamówić przyjazd kuriera z poziomu strony InPostu wcześniej należy ustanowić punkt odbioru, a InPost  musi go zatwierdzić tzn sprawdzic czy faktycznie takie miejsce istnieje, oraz zaakceptować. Przybycie kuriera po odbiór jest płatne od ponad  6 zł przy  1 paczce i zmniejsza sie do darmowego odbioru w przypadku 5 paczek. Zamawiam i działa Powodzenia 

oznacz moderatorów

Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

Zamówiłam dziś kuriera InPost po odbiór paczek na jutro, na razie wygenerowała jedną etykietę i skasowało mnie 6 zł czy jeśli jutro dołożę 4 pozostaje to zwrócą to 6 zł na konto? Czy muszę od razu wygenerować 5 etykiet i wtedy zamówić kuriera? 
czy mam to robić codziennie? Chce mieć dojazd kurier InPost do mojego punktu codziennie bo mam tyle paczek każdego dnia. 
Z góry dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

HegemonHekate
#10 Popularyzator#

Nie zwrócą, musisz mieć co najmniej 5 paczek podczas zlecania odbioru by przyjazd był darmowy.

Możesz też mieć stały odbiór kuriera po paczki o określonych godzinach ustalony z opiekunem po podpisaniu umowy B2B

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Sklep-Boma Jak masz mało paczek, to zamawiaj kuriera rano. Możesz to zrobić teoretycznie do 10:00, ale najlepiej upewnij się jeszcze u kuriera.

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Musisz jednorazowo mieć co najmniej 5 paczek aby zamówić darmowy podjazd kuriera. Jeśli korzystasz z manager to nie zamawiaj kuriera tylko generuj same etykiety do godziny granicznej którą ustala przewoźnik. Po wpisaniu kodu swojej miejscowości sprawdzisz godzinę graniczną do której musisz zamówić kuriera aby odebrał paczki w tym samym dniu. Link: https://inpost.pl/godziny-odbiorow

Załóżmy uzbierasz 20 paczek do wysyłki do godziny granicznej 12, przed godziną 12 zaznaczasz wszystkie paczki do wysyłki i zamawiasz kuriera, pamiętaj aby zlecenie podjazdu zgłosić przed podaną godziną i nie możesz się spóźnić nawet o kilka sekund bo system nie przekaże zlecenia kurierowi. Dotyczy to oczywiście zamówień przez system manager, jeśli masz umowę indywidualną kwestię godziny odbioru ustalasz indywidualnie z opiekunem Inpost.

oznacz moderatorów