anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

liczba przedmiotów we wznawianej aukcji

Dog-Way
#9 Pomysłodawca#

Dzieje się ostatnio coś dziwnego.

Wznawiam aukcje zakończone z powodu wyczerpania przedmiotów, lub uzupełniam/zwiększam stan oferty... po zakończeniu edycji w podglądzie aukcji widzę ilość dostępnych przedmiotów w takiej ilości jaką zaplanowałem. ALE MIJA KILKA DNI I CHOLERA JASNA widzę że liczba przedmiotów uległa podwojeniu albo powiększona o inną wielkość!!!!!!!! Mamy tylko ostatnio myśleliśmy że coś skopałem, ale sytuacja zaczyna się powtarzać coraz częściej z przeróżnymi ofertami, nawet zacząłem podejrzewać u siebie altzheimera. możecie się śmiać ale jak klient zamawia towar w ilości której nie udostępnialiśmy, a potem musimy dbając o reputację rekompensować własnym kosztem!!!! Co do cholery się dzieje? KTO NAM TO K...WA ZREKOMPENSUJE!?

 

PS. To nie są przypadki jednostkowe, dotyczy to aukcji wystawionych miesiąc temu, tydzień temu, wczoraj... kiedykolwiek, wznawianych, trwających... bez reguły!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

RED
#21 Demiurg#

ja mam podobne odczucia u siebie

dzisiaj Kupujący kupił towar, którego nie ma i nie będzie - tydzień temu wystawiłem 1sztukę wznawiając ofertę i się sprzedała - dzisiaj ktoś kupił jeszcze jedną sztukę  (wtf)?

oznacz moderatorów

Dog-Way
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam za ostre słownictwo ale dużo nerwów nas to kosztuje, a jeszcze więcej pracy bo trzeba przekopać teraz wszystkie aukcje!

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Dog-Way , @RED wiemy o problemie i pracujemy nad tym. Bardzo proszę o przesyłanie zgłoszeń oraz reklamacji w tym miejscu

Dobrego dnia!

 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów