anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

LIMITOWANA SMART ! OKAZJA

bolek3275
#7 Wielbiciel#

Witam , może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi niby w tej okazji ? czekałem na okazje do 20.00 po starcie w parę sekund zaznaczyłem opcje kup teraz na stronie sprzedającego i przeniosło mnie do płatności itd . ! po czym po chwili otrzymałem komunikat że nie udało ci sie kupić przedmiotu i sprzedało sie 478 szt z 478 dostępnych ! Czy to jest jakaś podpucha ze strony Allegro czy po prostu 500 osób w 1 sekundę wykupiło cały towar , bardzo dziwne . Pozdrawiam .

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli kliknąłeś Kupuję i płacę, po czym przeniosło Cię do płatności, to dokonałeś zakupu i nie powinno być komunikatu o nieudanym zakupie. Na Allegro umowę zawiera się w momencie skorzystania z przycisku Kupuję i płacę. Jeżeli jednak kliknąłeś tylko Kup teraz, do zakupu mogło nie dojść.

Tak, jeśli na Allegro raz na jakiś czas pojawia się prawdziwa okazja, przedmioty są wykupowane w ciągu kliku sekund.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Przy ciekawych produktach lub biletach na imprezy w ciągu chwili może zejść cały oferowany limit ilościowy i nie jest to czymś dziwnym.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bolek3275 Niestety z tymi super okazjami tak tu jest, musisz polować i czasami udaje się upolować ale jak jest mało atrakcyjne.😁

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Odpowiedź jest prosta ktoś użył snajpera i np kupił 300 szt (bo fajna cena ) na dalszy handel, parę takich osób i osoba niezorientowana (Ty) nic nie kupi.

oznacz moderatorów