anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z kupującym, który straszy mnie sądem

WinoDomowe_pl
#8 Zapaleniec#

Proszę o pomoc w sprawie.

Klient kupił produkt użył go mam zdjęcia twierdzi, że jest bubel. Nie chce odesłać produktu tylko oczekuje, że ja pojadę po niego odbiorę z jego domu. Straszy sądem.

Urządzenie stawiam dla Państwa do ekspertyzy pod adresem mojego zamieszkania, jest gotowe do odbioru przez kuriera lub przedstawiciela firmy każdego dnia roboczego w godzinach 10-18.

W piętnastym dniu licząc od wczoraj a mając na uwadze fakt nie podjęcia działań w kwestii reklamacji, przedstawię wezwanie do zapłaty, po kolejnych 7, skieruję reklamację do Rzecznika w Pabianicach, równocześnie przesyłając przedsądowe wezwanie do zapłaty. Kolejno złożę zawiadomienie do WIIH z wnioskiem o rozpoczęcie mediacji, w negatywnym jej wyniku, sprawa zakończy się w Sądzie Cywilnym.

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

br.
#21 Demiurg#

@OWojtekO  

"Jeżeli jesteś uczciwy i nic nie ukrywałeś to możesz być spokojny,prawda się zawsze obroni."

Dowcip dnia, he.. he..🤣

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Nie reaguje na zaczepki mam duże doświadczenie na forach wiem jak postępować.

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@OWojtekO   Przydała by  się też lista  trudnych sprzedawców

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Też wiadomo,też tacy są

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@OWojtekO  napisał: "Też miałem takie sytuacje. Jest dużo takich sadystów psychicznych którzy kupują tylko po to żeby podręczyć potem sprzedającego."

Dużo to znaczy ile? Jeden na stu? Jeden na tysiąc? Jaki procent Twoich klientów to psychole, którzy kupili coś tylko po to,  żeby Cię nękać? Masz 57 ocen i wszystkie to pozytywy. W gwiazdkach same 5. Gdzie są ci sadyści?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

To moje drugie konto a tamto na którym wcześniej sprzedawałem mam od 15lat i też tyle lat zajmuję się handlem.

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Teraz pisze z tego drugiego konta,jestem ciekaw czy zmieni się nick

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Czyli też pomysleli o tym by nie trollować nick się nie zmienił.Szacun dla allegro!

oznacz moderatorów

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Ale jak pytasz to tak jeden na stu się taki trafi czasem jeden na 50ciu

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@OWojtekO napisał: "jeden na stu się taki trafi czasem jeden na 50ciu"

No to rzeczywiście "dużo".

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów