anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

manager paczkomaty inpost - problem z importem

Wyd_Eurograf
#10 Popularyzator#

Od trzech dni obserwuje problem z importem przesyłek Allegro. Po wciśnięciu przycisku "przygotuj" nic się nie dzieje (ostatnim razem trwało to około godziny zanim paczki pojawiły się w zakładce "przesyłki" i była możliwość ich opłacenia, dzisiaj czekam już ponad 1h i nic). Dzieje się tak pomimo pojawienia się w zakładce "zamówienia allegro" przygotowanych przesyłek, a także próbując jeszcze raz zaimportować daną przesyłkę  w przypadku SMART jest ona już płatna, więc InPost odnotował zaimportowanie.

Allegro poprosiło mnie o kontakt z InPost i muszę przyznać, że ich odpowiedź "urzekła mnie".   @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Proszę Allegro o odniesienie się do słów InPost: "Import danych z aukcji Allegro może trwać do 8h." I nie są to słowa rzucone przez nich na wiatr, bo... jakąkolwiek pomoc uzależniają od upłynięcia właśnie 8 GODZIN od próby wygenerowania przesyłek: "Jeśli po wykonaniu powyższych czynności oraz upływie 8h problem dalej będzie występował, proszę o podanie następujących danych(...)". Powyższe czynności to ponowne zalogowanie itd., więc nic co rozwiąże problem.

Ciekawe jak Allegro widzi te 8h w kontekście naciskania na sprzedających, aby oferowali jak najszybszą wysyłkę?

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wyd_Eurograf Konsultowałam Twoje zgłoszenie z naszymi ekspertami z Inpost i w większości sytuacji import danych trwa do paru minut. Wyłącznie w skrajnych przypadkach może potrwać to dłużej, maksymalnie do ośmiu godzin. Dlatego jeśli Twój problem jest nadal aktualny, daj proszę znać, będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów