anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwość zablokowania swoich danych osobowych

kraszewska993
#7 Wielbiciel#

Witam , pisze z zapytaniem czy jest na allegro taka możliwość by zablokować swoje dane i nikt nie mógł zrobić konta na moje imię i nazwisko  . Tzn . Mam swoje jedyne konto na allegro , ale ostatnio dowiedziałam się od sluzb.Że moje dane są wykorzystywane i otwierane są pod moim adresem nowe konta na allegro z których rzekomo sprzedaje telefony , których nie wysyłam i wszystkie kłopoty są kierowane na moje dane personalne.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

Pawel_Miezianko
#8 Zapaleniec#

Jej chyba nie chodzi o jej kionto, ale ktos drugie konto na jej dane zrobil po prostu

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kraszewska993 to chyba te służby powinny się sprawą zająć, a ty możesz napisać do Allegro

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

kraszewska993
#7 Wielbiciel#

Tak , ktoś zrobił drugie konto na allegro .na moje dane . Niestety pisałam do allegro dopiero policja może sprawdzić ile fałszywych kont jest pod moimi danymi 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kraszewska993, niestety nie widzę, abyś kontaktowała się z nami w tej sprawie. Bez szczegółowych informacji nie jestem w stanie zweryfikować tego, o czym mówisz. Czy mogę Cię prosić, żebyś skontaktowała się z nami za pośrednictwem tego formularza? Przydatne byłyby numery spraw, gdzie zgłaszałaś nam ten problem.

 

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

ale żeby utworzyć konto i zacząć sprzedawać trzeba przejść weryfikacje. czy nie?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kraszewska993 To konto w banku też Ci przejęli

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jakie allegro taka weryfikacja

@kraszewska993 pisz do allegro że nie zgadzasz że na wykorzystanie przez ich serwis swoich danych osobowych przez osoby trzecie do handlu na ich portalu

oznacz moderatorów