anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety otrzymane za Supersprzedawcę

patrycjachm
#9 Pomysłodawca#

Mam od tygodnia status Supersprzedawcy i dostałam pulę monet do rozdania. Przypisałam je do aukcji, ale jak kupujący kupi z nich przedmiot to do rachunku doliczane mi są i tak koszty tej monety. Dostanę zwrot czy coś źle zrobiłam?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Monet z SS nie przypisujesz ręcznie, one są dodane automatycznie w określonych przedziałach cenowych oferty. Zakładam, że dodajesz więcej monet do oferty niż określa regulamin i zamiast tego nie pobiera Ci ich z darmowej puli, tylko leci na rachunek

oznacz moderatorów

patrycjachm
#9 Pomysłodawca#

Już chyba doczytałam o co chodzi. Ja dodałam ręcznie po 1 monecie. Monety darmowe dodają się same do konkretnych produktów, które, tak jak mówisz, należą do danego przedziału cenowego. Tam gdzie ja dodałam cena jest za niska żeby dodały się darmowe i stąd te opłaty

oznacz moderatorów

ubraniabhp_com
#9 Pomysłodawca#

Od konkretnej ceny automatycznie są przypisywane monety do ofert + musisz mieć czas wysyłki 24h.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@patrycjachm tak doliczają 

Opłata za opcję dodatkową w postaci indywidualnego wyróżnienia monetowego w wysokości 1,23 zł za każdą 1 Monetę naliczana jest każdorazowo w chwili przybicia lub skorzystania przez Kupującego z opcji Kup Teraz.

https://allegro.pl/regulamin/pl/zalacznik-4

________
Κώστας
oznacz moderatorów