anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatyw którego klient nie wystawił jak usunąć?

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Pojawił się u mnie wczoraj negatyw. Po zadzwonieniu do klienta, okazało się że w dniu wczorajszym nie wystawiał on żadnych komentarzy.  Poza tym to stały klient i jak zawsze jest bardzo zadowolony z transakcji.Oceny szczegółowe to same piątki.

Podobna sytuacja była w ubiegłym roku w grudniu, gdzie co prawda komentarz był pozytywny, ale mocno poobniżane "oceny punktowe". Klient też twierdził że nawet nie włączał w tym czasie komputera (okres świąteczny).  

Negatyw ten "bardzo boli" ponieważ zaczęłam wystawiać coraz droższe rzeczy na licytacje i wiem że ma to bezpośrednie przełożenie na osiągane wyniki. Mam pewne podejrzenia "spiskowe" ale póki co nie będę się z nimi wychylać.

Elżbietanegatyw.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

Franka58 pewnie klient udostępnia jakiemuś życzliwemu swoje konto lub sam coś kombinuje . Wyślij mu prośbę o usunięcie . 

Same piątki i czerwona łapka to może być pomyłka przy wystawianiu .

Na wszelki wypadek poprosimy moderatorów bo trzecią możliwością jest wlamanie na konto .

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Franka58 Jeśli masz negatyw, to wystawił go kupujący. Nie ma innej możliwości.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Franka58, jeśli możesz, poproś klienta o potwierdzenie pisemne (np. SMS lub mejl), że nie jest to komentarz wystawiony przez niego. Będę mogła wówczas poprosić o jego usunięcie - z takim jednoznacznym potwierdzeniem jest na to szansa. 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma Na Allegro komentarz może wystawić tylko kupujący. Jeśli Allegro otrzyma pisemne potwierdzenie, że komentarza nie wystawił kupujący, będzie ono fałszywe. Wyjątkiem jest włamanie na konto, ale przy włamaniu są ważniejsze rzeczy do ugrania, niż wystawienie komentarza.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

inną ważnieszą rzeczą może być zaszkodzenie konkurencji .

Franka58 wskazana przez Ciebie ocena wygląda mi na pomyłkę . Jeśli masz dobre relacje z klientem wyślij prośbę i udziel mu informacji jak może go usunąć ,

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Jeśli ktoś chce zaszkodzić konkurencji, nie oświadczy przed Allegro, że to nie on wystawił komentarz, bo wtedy komentarz zniknie i już nie zaszkodzi, natomiast fałszywe oświadczenie jest bardzo wątpliwym dowodem dla Allegro przy usuwaniu oceny. Za komentarz odpowiada właściciel konta, o ile nie doszło do włamania, a włamanie trzeba udowodnić.

oznacz moderatorów