anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dodać produkt w kategorii ebook - jestem wydawcą.

IFRANK
#8 Zapaleniec#

Nie mogę dodać produkt w kategorii ebook - jestem wydawcą. Jakie sa tego przyczyny - mam informację że w kategorii tej mogą dodawać produkty tylko oficjalni dystrybutorzy. - Jestem taki - więcej jestem wydawcą tych ebooków/książek.

Proszę o informację i podpowiedź jak mogę dodać ebooki, uwzględniając powyższe.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@IFRANK musisz podpisać umowę z allegro 🙂

Sprzedaż w kategorii Ebooki prowadzić mogą wyłącznie oficjalni dystrybutorzy, po spełnieniu odpowiednich wymagań technicznych i podpisaniu osobnej umowy z Allegro.

Czym według Allegro jest e-book

E-bookiem jest każdy dokument (tekstowy, obrazkowy) zapisany w formie elektronicznej, którego odczytanie wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń komputerowych.

Sprzedaż audiobooków i videobooków poza kategorią Ebooki jest możliwa, jeśli spełniasz co najmniej jeden z poniższych warunków:
  • publikacja jest oficjalnym, oryginalnym wydawnictwem (zapisanym na fizycznym nośniku, dostępnym w ogólnej sprzedaży - na przykład w księgarniach)
  • jesteś wyłącznym autorem lub wydawcą oferowanej publikacji i potrafisz ten fakt udokumentować (podając w opisie nadany jej numer ISBN). W momencie wystawienia oferty numer ISBN musi figurować w bazie danych Biblioteki Narodowej. Dotyczy to wszystkich publikacji przesyłanych elektronicznie oraz publikacji niedostępnych w ogólnej sprzedaży.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/abc-sprzedazy/jakich-przedmiotow-nie-mozna-wystawiac-na-a...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

IFRANK
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo, no i  poszedł mail do Allegro, czekam na informacje dalsze od nich jak podpisać mam umowę z nimi.

oznacz moderatorów