anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NIe mogę nadać paczki allegro one box

MAMY ROZWIĄZANIE!
Galia-am
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

dzień dobry potrzebuje pomocy przy nadaniu paczki allegro one box, spróbowałam już znalezione sposoby ale nadal nic, nr zamówienia to b2b51c31-f3fa-11ec-87f0-091711258204

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
Galia-am
#7 Wielbiciel#

Nie można zamówić wybranej paczki:Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Galia-am Problemem może być adres nadawcy w książce adresowej Wysyłam z Allegro. Sprawdź tutaj czy dane są poprawne i nawet jeśli będą się zgadzać, usuń je i dodaj ponownie. Mam nadzieję, że to pomoże.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ReefShop_pl
#8 Zapaleniec#

dzien dobry, również mam problem z nadaniem paczki - nie mogę wygenerować etykiety - błąd przetwarzania, zgłaszałam wczoraj problem ale pozostał bez odzewu - proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ReefShop_pl Cześć. 🙂 Poproszę o numer tego zamówienia. Sprawdzę tę sytuację 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ReefShop_pl
#8 Zapaleniec#

Hej - będę bardzo wdzięczna, bo od wczoraj zamówienie mi wisi nie wysłane

7a8eae52-0be9-11ed-97ce-8f849dbff330

poprawiałam adres nadawcy ale bez skutku. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ReefShop_pl Problem polega na tym, że udostępniłaś w swoim cenniku metodę dostawy One Kurier, która nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich miast. 

Spójrz, tutaj możesz sprawdzić dostępność usługi Allegro One Kurier: https://allegro.pl/kampania/one/kurier

ko_alka_0-1658835626929.png

Istnieją dwa rozwiązania takiej sytuacji. Możesz poprosić Kupującego o anulowanie zamówienia i zrobienia nowego (z wybraniem innej metody dostawy) lub możesz wysłać zamówienie na własną rękę po ustaleniu kosztów z Kupującym. 

Bardzo ważne jest to, żebyś zmieniła swoje ustawienia w Cennikach i usunęła tę metodę dostawy, bo obecnie nie będziesz w stanie nadać takiej paczki. Pozostaw tylko One Boxa i One Punkt (obsługiwane przez kuriera UPS) jako osobne pozycje zamiast pakietu z One Kurierem. 

ko_alka_1-1658835741523.png

Możesz ewentualnie napisać wiadomość mejlową na . Tam zweryfikujemy, czy możemy na Twój adres udostępnić podjazdy naszych kurierów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ReefShop_pl
#8 Zapaleniec#

dziękuję  za wyjasnienie , widziałam taką informację, ale dalej jest opcja bez podjazdu kuriera, wiec sądziam, ze tak to jest rozwiązane , ze mozna dostarczać samemu do paczkomatów czy punktów nadania. 

Rozumiem, ze samo nadawnie do paczkomatów jest mozliwe z mojego adresu? Nie chcę wybierać podjazdu kuriera, poniewaz trzeba uzbierać chyba min 4 paczki a dodatkowo jest to koszt za podjazd. 

oznacz moderatorów
pavv1
#2 Obserwator#

Ja również nie mogę wysłać przedmiotu, przy generowaniu etykiety pojawia się błąd.

Oferta: a3c32895-0148-44fe-9ac7-cd0df7f62ba9.
Jest adres paczkomatu, ale nie ma kodu.
 
Jarek
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pavv1 Jarku, u Ciebie sprawa wygląda nieco inaczej, ponieważ nadajesz paczki przez Allegro Lokalnie. Odśwież stronę i spróbuj wygenerować etykietę ponownie, dodałam kod Paczkomatu. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
pavv1
#2 Obserwator#

Dziękuję. teraz poszło bez problemu.

pozdrawiam Jarek

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ReefShop_pl Nadania są możliwe, ale tylko dla paczek, które są obsługiwane przez UPS (czyli nie przez Allegro One Kurier). Najlepiej będzie, jeśli wyłączysz opcję One Kuriera u siebie, ponieważ może on nie odebrać paczek w mieście, którego nie obsługuje. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ReefShop_pl
#8 Zapaleniec#

wielkie dzięki za pomoc 🙂

oznacz moderatorów