anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę pobrać etykiety

waldeon1
#7 Wielbiciel#

Witam, wczoraj sprzedałem dwa przedmioty na allegro lokalnym i nie mogę pobrać wygenerowanej etykiety. Po kliknięciu pobierz etykietę ładuje i ładuje i nic z tego, dotyczy to dwóch etykiet. Sprawdziłem też na starszym sprzedanym przedmiocie ktorego etykietę pobrałem wcześniej i obecnie też niechce pobrać. Pierwszy raz mam taką sytuację, czy występuje jakiś problem w inposcie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Zacznij od wyczyszczenia przeglądarki.

oznacz moderatorów

waldeon1
#7 Wielbiciel#

Nic nie daje, próbowałem z innego telefonu i to samo

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@waldeon1 Jeśli korzystasz z aplikacji, odinstaluj ją i zainstaluj ponownie. Natomiast jeśli używasz przeglądarki, sprawdź czy problem występuje, kiedy korzystasz z innej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mako_ao
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mam ten sam problem.

Wczoraj i dzisiaj chciałam pobrać dwie różne etykiety. Po kliknięciu " pobierz etykietę" przekierowuje mnie na inne strony internetowe, pokazuje mi folder do którego zostanie pobrana etykieta a w efekcie, gdy chcę otworzyć etykietę to widnieje komunikat, że nie można otworzyć albo że prawdopodobnie jest zapisane w HTML i czy chce kontynuować, ale również nic nie otwiera. Odinstalowałam i zainstalowałam na nowo aplikację ale tak samo się dzieje. Korzystam z allegro lokalnie.

Czy jeśli normalnie wyślę przez InPost to allegro zwróci mi róznicę czy jednak jest jakieś wyjście z tego?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów

waldeon1
#7 Wielbiciel#

Coś mi się wydaje, że problem jest po stronie allegro i nie bardzo go umieją rozwiązać.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja przed chwilą generowałem etykietę i udało mi się pobrać.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ja wczoraj z 5x odświeżałam stronę zanim udało się wygenerować i pobrać etykietę...

oznacz moderatorów