anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę włączyć usługi "Przelewy 24"

janeana
#11 Animator#

Szanowni Państwo,

Nie mogę włączyć usługi "Przelewy 24"

janeana_0-1634486055680.png

 

Mniej więcej tydzień temu wysłałam skan dowodu osobistego (2 strony) i wpłaciłam 1,01 zł. Wciąż trwa weryfikacja. Ile ten proces może potrwać?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@janeana, z tego, co widzę, weryfikacja została odrzucona 7 października z powodu niezgodności rachunku bankowego z ustawieniami konta. Nadawca przelewu weryfikacyjnego powinien mieć te same dane, które widnieją w koncie Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

janeana
#11 Animator#

Nowy numer rachunku bankowego zamieściłam w "O sprzedającym".

Taki sam numer rachunku bankowego widnieje w "Dane i ustawienia wypłat dla rachunku PayU i Przelewy24".

Gdzie jeszcze mam zamieścić nowy rachunek, w jakich ustawieniach konta?

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@janeana, sprawdź, proszę, zakładkę Ustawienia wypłat. To tu zmienisz numer konta bankowego i wykonasz z niego przelew do operatora płatności. Nie musisz udostępniać tego numeru w zakładce O sprzedającym. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

janeana
#11 Animator#

janeana_0-1634500176172.png

 

Poniżej są jeszcze "Dane i ustawienia wypłat dla rachunku PayU i Przelewy24" - tutaj wpisałam nowy rachunek konta bankowego.

Może zapytam inaczej: W ustawieniu wypłat jest napisane:

"Czekamy na Twój przelew (1,01 zł)

Jeśli jesteś właścicielem rachunku, a nie zrobiłeś przelewu lub chcesz go ponowić przejdź do banku." Robiłam przelew trzy razy, ale z innego numeru konta bankowego? Przed chwilą wykonałam po raz czwarty z numeru konta bankowego, który podałam jako aktualny. To chyba jest powód odrzuconej weryfikacji?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak powinno być teraz ok.

oznacz moderatorów

janeana
#11 Animator#

UFF 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli wypłacasz pieniądze pierwszy raz, aktywuj Przelewy24 za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Aby aktywacja przebiegła pomyślnie, Twoje dane na rachunku bankowym muszą być takie same, jak te w ustawieniach Allegro.

oznacz moderatorów