anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymuje żadnych wiadomości od allegro na e-mail

MAMY ROZWIĄZANIE!
czapajew231
#8 Zapaleniec#

Witam.Od kilku dni nie otrzymuję żadnych informacji od allegro na swoją skrzynkę e-mail.Nie wiem kto wygrał aukcję,jaki wybrał sposób dostawy i zapłaty itd.Czyzby allegro zaprzestało wysyłania takich wiadomości?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LaGroszki
#9 Pomysłodawca#

Ja mam tak dzisiaj... 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Nie wiem co znowu się popsuło i kto za tym stoi ale u mnie od wczoraj też nie ma żadnych komunikatów o zakończeniu i sprzedaży aukcji .Może ktoś zechce to wyjaśnić?

oznacz moderatorów
czapajew231
#8 Zapaleniec#

Ktoś musiał kliknąć w jakiś klawisz bo allegro przesyła informacje o zakończonych aukcjach.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@czapajew231 @LaGroszki @mwmonety Sprawdźcie proszę czy powiadomienia nie trafiły do folderu ze spamem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@nat_not  U mnie w spamie ich nie ma i do dziś nie dochodzą powiadomienia i nadal nie wiem co jest tego przyczyną .

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety Sprawdziłam, powiadomienia są poprawnie generowane i wysyłane do Ciebie. Jeśli nie docierają, skontaktuj się z administratorem serwera, na którym utrzymywana jest Twoja skrzynka.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@nat_not  Dzięki spróbuję.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Poświęciłem trochę swojego cennego czasu jakiego allegro daje mi ostatnio bardzo mało i znalazłem przyczynę tego problemu z powiadomieniami a wiąże się one z ostatnimi zmianami na allegro które weszły 23 października odnośnie powiadomień i od tamtego czasu były jako domyślne .Trzeba samemu wejść i zaznaczyć formy jakie komu pasują inaczej nic nie dochodzi .Teraz gdy odznaczyłem już działa i nie ma na to wpływu serwer z którego korzystam tylko ciągłe zmiany za którymi my już nie nadążamy jest ich za dużo i są dla nas sprzedawców coraz mniej korzystne.

oznacz moderatorów