anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie przynano mi zwrotu prowizji. Chałbym złożyć reklamację. Gdze mogę to zrobić?

swiatdrozdzyhurt
#1 Nowicjusz#

Chciałem skorzystać z promocji darmowej prowizji na dwa miesiące, nie przyznano mi jej. Czy i gdzie mogę złożyć reklamacje?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mikeza
#20 Guru#

@swiatdrozdzyhurt kontaktuj się poprzez formularz z allegro, nic innego nie przychodzi mi do głowy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@swiatdrozdzyhurt a aktywowałeś ją w centrum zniżek ? przeczytałeś regulamin ? często jest dużo wymogów i jak ich nie spełnisz nie będzie zniżki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Musisz aktywować pakiet w centrum zniżek , jak już aktywujesz to pakiet będzie aktywny za 2/3 dni jak ktoś z obsługi allegro zweryfikuję twoje konto 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@swiatdrozdzyhurt Jak Ci nie przyznano, to nie masz co aktywować, lepiej pisz do Allegro dlaczego Ci nie przyznano.https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/czym-jest-program-powitalny-LRq4dG6aAhx

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@swiatdrozdzyhurt skonsultowałam Twoje zapytanie, dziękuję, że skontaktowałeś się z nami mailowo. Pakiet nie został przyznany w związku z powiązaniami konta z  innym kontem firma, szczegółowe informacje znajdziesz w odpowiedzi mailowej.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów