anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niewłaściwa lokalizacja punktu odbioru

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

proszę o pomoc - ustawiłam punkt odbioru osobistego (ul. Chmielna w miejscowości w woj. lubelskim). Tymczasem na mapie Klientowi pokazuje się ul. Chmielna w Warszawie). Po najechaniu na punkt jest właściwy adres. Jak można to poprawić, bo taka sytuacja bardzo wprowadza w błąd. 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

pulkownik66
#19 Nestor#

@Jemzdrowo24_pl Masz odbiór osobisty- 21-040 Kalinówka, to chyba dobrze?

oznacz moderatorów

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

pulkownik66 tak, tylko na mapie pokazuje Warszawę i to wprowadza w błąd...

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Jemzdrowo24_pl Na jakiej mapie?

oznacz moderatorów

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie widzimy ,brak akceptacji moderatora.

oznacz moderatorów

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

Kupującemu wyświetla się mapa lokalizacji, którą próbowałam wkleić. I tu może wybrać punkt odbioru - i tu pojawia się mój punkt odbioru z dobrym adresem - tylko tyle, że jest to mapa Warszawy, a nie okolic Lublina. 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 Gdzie ta mapa może być? bo ja nijak nie mogę jej znaleźć w ogłoszeniu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Na pewno jest to Allegro???

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pewnie kupujący wszedł i inpost "paczkomaty" wpisał coś tam i zasugerowało....

oznacz moderatorów

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

Tu nie chodzi niestety o paczkomaty - poprostu Klientowi wyświetliła się Warszawa, jako miejsce odbioru osobistego - a po kliknięciu w pkt odbioru wskazanego na mapie (nie powiem Wam, gdzie ta mapa jest, bo ja dostałam tylko zrzut z ekranu) - mój punkt odbioru w woj. lubelskim...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Jemzdrowo24_pl Kupujący jakieś bzdury ci pisze,na to wygląda. Może wpisał w Google nazwę albo jakiś adres i coś mu się wyświetliło. Nie ma czym się przejmować. Ja tam nic nie widzę niewłaściwego.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Jemzdrowo24_pl  Z odbiorem osobistym to jest na Allegro jakiś cyrk od pewnego czasu. Ja na przykład w podlinkowanej wyżej ofercie widzę w zakładce Dostawa Odbiór w punkcie - odbiór osobisty, ale po kliknięciu Kup teraz odbioru osobistego wybrać nie mogę. Przy Odbiorze w punkcie mam już tylko te wszystkie Orleny, Żabki i Paczkomaty, ale adresu odbioru osobistego, ani możliwości jego zaznaczenia już nie mam. Jest pod spodem Zobacz wszystkie na mapie, jednak po kliknięciu w mapę znowu widzę tylko Orleny, Żabki i Paczkomaty, z tym że na terenie całego kraju. Tak się dzieje, odkąd wprowadzono prowizję od kosztów wysyłki.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

xyz96 Mam - tutaj wszystko ustawione jest ok. Jakoś ten punkt odbioru da się między tymi Żabkami i Orlenami znaleźć - nie jest to podobno łatwe, ale jednemu z Kupujących się udało. Jedyne 'ale' jest takie, że mój punkt k. Lublina "jest" w Warszawie... Czy - w oparciu o Wasze doświadczenie - jest jakieś rozwiązanie tego problemu?  

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

Faktycznie ten punkt odbioru wyświetla się w Warszawie na Chmielnej 35, a w opisie jest Kalinówka Chmielna 77A. A jak się ręcznie znajdzie Chmielną w Kalinówce pod Lublinem, to tam się żaden punkt odbioru nie wyświetla. Ciekawe czy to kolejny bubel allegro czy błąd gugla.

oznacz moderatorów

Jemzdrowo24_pl
#8 Zapaleniec#

Nie ustawiałam jeszcze wizytówki także to chyba nie kwestia gugla...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Jemzdrowo24_pl Od odbiorów osobistych allegro nie skasuje dodatkowej prowizji - połącz kropki😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów